Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane Przyjęta Konkurs

Dayloos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to tu ale jak nie to @ Cisu.lub ktoś możecie przenieść.

No to tak moja propozycja byłby konkurs 2vs2, no dobra dlaczego 2vs2 a nie 5vs5 lub 1vs1, no a dlatego że jak będzie trochę chętnych to taki 1vs1 by trwał bardzo długo no a 5vs5 znów bardzo krótko ze względu na małą ilość osób. 

Na czym by polegał ten konkurs? 

Będzie stworzona "drabina meczowa", przeciwnicy będą dobierani losowo a zgłaszać się będziemy w temacie albo po jednej osobie, albo po dwóch. W przypadku 1 osoby gdy będą inne osoby po 1 to będą dobierane do siebie. Rozegrywalo by się to na naszym serwerze mixowym oczywiście będzie termin i godzina startu podana. Nagrody wymyślone przez administrację było by 3 sędziów i by ogarniali wszystko. Zrobiło by się kanały na ts'ie przykładowo "event" i kanał Druzyna 1, Drużyna 2, Czekam na mecz (nick z gry/team) i kanał wygrana.

Chyba dobrze wszystko napisane :DD

Przykładowy wzór:

Nazwa drużyny:

Nick 1 gracza:

Steam ID 1 gracza:

Nick 2 gracza:

Steam ID 2 gracza:

W przypadku jednego gracza

Nick gracza:

STEAM ID Gracza:

• Piwko 1

Skoro użytkownicy są za tym, aby taki konkurs powstał. To oczywiście zezwalm na niego. Lecz ja nie będę organizatorem. Mam złe wspomnienia z tyrniejem w lola oraz ograniczony czas. Jeśli ktoś by chciał się tym zająć, to śmiało. :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.