Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane Odrzucone [Admin TS3] Dayloos

Dayloos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Tomasz

Kontakt: Ciągle jestem na forum, TS3, oraz steamie. 

Twój nick na TS3: Dayloos

Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko Admina?: Często rozmawiam z znajomymi na waszym ts'ie, może i jest taki sam jak inne to jest normalne lecz chciałbym zostać tutaj administratorem, poniewaz lubię tą sieć mam tu inne rangi dlatego próbuje tutaj się dostać na to stanowisko a nie gdziekolwiek indziej. Napiszę jeszcze w tym punkcie dlaczego akurat ja bym mógł się dostać na to stanowisko: Jestem miłą, pomocna i bezkonfkiktową osobą co można u mnie zauważyć. Jestem człowiekiem pomysłowym, starałbym się jak najwięcej pomóc wprowadzić rzeczy które będą na plus dla naszego ts'a. Można zobaczyć u mnie bardzo dużą aktywność, szczególnie w weekendy jak nie mam co do roboty. 

Ile czasu spędzasz na TS3: Do 5 godzin dziennie, lecz nie zawsze na waszym, poniewaz gram w minecrafta i latam czasami po serwerach ts3. Ostatnio mi aktywność spadła trochę, ale coraz lepiej znów jest. 

Czy posiadasz Admina na innym TS3?: Nie posiadam lecz posiadałem na rozwiniętych teamspeakach, gdzie było po 300-400 osób. 

Znajomość TeamSpeak'a (w skali 1-10): Dam sobie mocne 7/10,ponieważ w takiej sytuacji mi trudno siebie ocenić 

Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Jak już pisałem u góry byłem wielokrotnie SA/HSA/ROOT na różnych serwerach TS3. Używam tego programu do komunikacji od dobrych kilku lat. 

Czy posiadasz sprawny mikrofon?(TAK/NIE) : Tak

Dla osób które mówią że mnie ostatnio nie było niestety maja rację byłem na urlopie ale od 3-4 dni znów siedzę na ts'ie godzinami jak zwykle. Obowiązków nie mam dużo bo Cisu boteq mi zabiera prośby o ub 

@ Justyna ^^sprawdź topke afk i zobacz ile mam na afku, i nie miałem 22 godziny tylko 12h bo zasnąłem przy komputerze. Nawet jakby to jestem na okrągło przy kompie, a siedzę często sam bo mało osób jest więc to udowadnia tak naprawdę że mam czas a nie jest żadnym minusem. Mam ten czas bezczynności także bo się nie odzywam ale jestem przy komputerze. Sama praktycznie dzień w dzień masz po 5h czasu bezczynności ;p

Edytowane przez Dayloos

- Aktywność, niby mówisz, że masz, ale średnio Cię kojarzę a jestem codziennie po kilka godzin.
- Masz już obowiązki jako UBT oraz MA, moim zdaniem to za dużo, skup się na poprzednich stanowiskach.
+ Estetyka podania.

Przewaga minusów, więc ocena negatywna z mojej strony.

Edytowane przez LeiNad

Na NIE:
- średnio Cię kojarzę 

- masz już obowiązki 
+/- wiek 

Dodam, że nabiłeś godziny po prostu afkiem. Sprawdzam Ciebie cały czas. Np teraz jesteś już 1 dzień a bezczynność masz 22h. 

Edytowane przez Justyna ^^

@LeiNad @Justyna ^^ on właśnie nie ma dużo obowiązków, w UnBan Team są 1-2 zgłoszenia na dzień przy 4 członkach więc nie ma za dużo do roboty oraz MA po prostu odwiedza serwery, patrzy czy nie ma cheaterów. Te dwie rzeczy można połączyć z jednoczesnym siedzeniem na TS'ie. Z mojej strony na tak:

fajne podanie

staż

doświadczenie

• 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.