Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane odrzucona Urlopy oraz Rezygnacje.

Takkar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

Jak widzimy na forum, działy  "urlop" oraz  "rezygnacje"  służą do informacji o nieobecności, lub zrezygnowaniu z danej rangi.

Po co więc pisać tam jakieś pierdoły typu "Odpoczywaj", "wracaj szybko", "Szkoda, wróć kiedyś" itd...

Tu propozycja, zakaz wypowiadania się w tych działach.

Dlaczego? 

Jest to po prostu spam i nabijanie sobie postów.

• Superka 1
  • Piwko 3
  • Pikachuuuu 1

Na nie. 

Odkąd jestem na forum, to można się wypowiadać. Nie zmieniajmy tego. Co Ci to da, jak nie będzie można się wypowiadać? 

Edytowane przez Cisu
  • Przykro mi 1

3 minuty temu, Cisu napisał:

Na nie. 

Odkąd jestem na forum, to można się wypowiadać. Nie zmieniajmy tego. Co Ci to da, jak nie będzie można się wypowiadać? 

Ograniczy taki spam jak np tu, nie widzę jakiegokolwiek sensu takiego zaśmiecania.

Jestem Jak najbardziej ZA . Jest to nie potrzebny spam a pożegnać można się na SB :}

@ TakkarPrzeczytaj dokładnie co napisał :D  ale już ci cytuje "

Siema.

Jak widzimy na forum, działy  "urlop" oraz  "rezygnacje"  służą do informacji o nieobecności, lub zrezygnowaniu z danej rangi.

Po co więc pisać tam jakieś pierdoły typu "Odpoczywaj", "wracaj szybko", "Szkoda, wróć kiedyś" itd... ,,

Więc nie wiem o co ci chodzi xD a rezygnacja czyli większość graczy robi to jako zegnanie się ? prawda ? :D

Edytowane przez Excellent.
Odpowiedź takkarowi

Również jestem na nie, to miłe jak pisze się komuś, aby wracał szybciutko, albo zyczucie komuś powodzenia. Drugiej osobie robi się miło. Zawsze funkcje nabijania postu może zostać w tym dziale wyłączona. 

• Superka 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.