Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane rozwiązany Skarga Cisek

LOLSON
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: @ LOLSON
Nick osoby oskarżonej: @ Cisek
Powód skargi: Niesłuszny ban na chatboxie oraz upomnienie nie powiem z czego.
Dokładne wyjaśnienia: Wbijam sobie na to piękne forum, patrze, że nie trzeba spamować w jakiś tematach żeby pisać na CB, wbijają moi koledzy w postaci @ Bezzi, @ VisTeR.oraz aureox tylko ma jakiś dziwny nick tutaj. Rozkręcamy Wam CB, pomagamy wywalić małego oszusta, a za to wszystko dostaje się mi. Nie wspomnę, że kochany @ Plaga który sam zaczął "prowokację" nie dostał nic. Rozumiem ta @ Endrjuu ♡mnie niby upominała, ale według Waszego regulaminu nie złamałem ani jednego punktu. Po prostu uznaliśmy, że będzie fair powiedzieć o tym pięknym użytkowniku, a w zamian ktoś poczuł, że będzie super moderatorem i walnie mi banem na CB XD
Proponowana kara: Wystarczy zdjąć mi bana oraz upomnienie
Dowody (obowiązkowe): Nie wiedziałem, że ktoś mądry czyści u Was historie czatu, ale jednak jak szanowna pani @ Endrjuu ♡ zaprzeczy, że takowa sytuacja miała miejsce to będzie śmiech na sali. Akurat co do Waszej sieci mieliśmy dobre zdanie, dlatego pomagamy Wam z problemem 13-latka. Proszę o zrozumienie, świadkowie których wymieniłem na pewno potwierdzą całą sytuację. 

• GreenHejzka 1
  • Like 3
  • Superka 1
  • Piwko 1

Dokładnie sam nie rozumiem tej blokady, nigdzie go nie obraził staraliśmy się Wam przedstawić całą sytuację, bez skutku. Dlatego napisałem rano temat na Plage. Moim zdaniem przesadziliście z tym blokiem, chcieliśmy pomóc nie szkodzić. Doceńcie to.

• Like 1

Dokładnie tak jak moi mili sympatyczni koledzy wyżej napisali.

Plaga to tylko problemy na forum. Wiemy to z autopsji, bo sami musieliśmy użerać się z nim trochę czasu. Chłopaki przyszli wam doradzić, pomóc a wasza administracja pokazała tylko wasz poziom dając Bloka na Sb Lolsonowi. Naprawdę forum godne polecenia.

Edytowane przez RYBSON789

Wrócę ze szkoły to się wypowiem. 

#Edit:

• Dobra, dostałeś blokadę ponieważ zacząłeś go prowokować, nie wiem kto zaczął, ale nie powinieneś się tak rzucać na niego, jesteś chłopie starszy i powinieneś zrozumieć. Wiedziałeś, że Plaga jest młodszy i nie rozumie kilku spraw, ale żeby nie było że go bronie, bo go nie bronię.
  • To co masz na profilu, niby te "upomnienie', tak naprawdę to nie jest upomnienie, tylko informacja dla Ciebie, że zostałeś zablokowany na CB. 
  • Nie widziałem, aby Plaga coś wspinał o Tobie, ale jeśli to zrobił, to przeprasza, ale tego nie zauważyłem. 

Więc tak, blokadę masz zdjęto na CB, ale jak dla mnie powinna ona zostać, ponieważ go prowokowałeś. On prosił, abyście przestali, ale Wy nadal to robiliście. 

Chyba wszystko wyjaśniłem, @ Endrjuu ♡ @ Fixen ♡

Edytowane przez Cisek
  • Haha 1

Już nie chcę wchodzić na Twoje kompetencje, bo jakoś tego moderatora dostałeś. 
Byłeś tu wcześniej (CB)
 51556257_386380848591033_891593597140965

I nie mów mi, że to ja zacząłem prowokować. Żebyś zrozumiał: @ Plagaobraził naszą sieć, wspomniał o mnie jako pierwszy gdzie ja o nim nic nie mówiłem.  
A tutaj dowodzik, że widziałeś całą sytuację:
51472125_238140093793408_761289267676918

Ale czy ja tam gdzieś napisałem, że Ty pierwszy go zacząłeś prowokować, nie? Naprawdę, nie zauważyłem tego, jedynie zauważyłem, co widać na tym ss,ie i tak zareagowałem na to, co Plaga napisał. To akurat jest mój błąd, bo tego nie zauważyłem.

Zamykam, robi się spam.

@ Endrjuu ♡lub @ Fixen ♡wkrótce rozpatrzą skargę.

Podejmujemy jedno lub więcej z działań:
  • Dokładnie analizujemy temat.
  • Problem podany w temacie zostanie niedługo rozwiązany.
  • Pracujemy nad znalezieniem rozwiązania/przyczyny problemu.
  • Podejmujemy ważną decyzję.

zmiana stanu tematu.png

• Like 1

Historia chatboxa jest, nikt jej nie czyści.

Głównym zadaniem moderatora jest pilnowanie porządku. Jesteś zaczepiany? Zgłoś mu to, dołączając do kłótni musisz liczyć się z tym, że możesz zostać ukaranym.

Przechodząc do sprawy, mógłbym przejrzeć logi i dokładnie szukać winowajcy. Tylko, czy jest to konieczne i w ogóle ma sens? @ Plagazostał zbanowany, więc i tak dodatkowej kary nie dostanie. A co do Ciebie, to karę Ci anuluję (chociaż tak naprawdę została sama informacja o blokadzie na chatboxie). Dużo nam pomogliście, za co jesteśmy bardzo wdzięczni.

Jeśli takowe rozwiązanie sprawy Ci nie pasuje, zgłoś ten post załączając do niego notatkę, a w wolnej chwili przejrzę logi.

• Like 1
  • Superka 1
  • Piwko 1
  • Pikachuuuu 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.