Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane Konkurs Konkursik

Pacia ♡
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

logo.png

No to czas na jakiś walentynkowy konkursik. :cat

W tym temacie, macie napisać oryginalny prezent dla drugiej połówki. :8 

Osoby, z najlepszym pomysłem, otrzymają rangę "Lovelas", która prezentuję się tak:

Screenshot_3.png.

Ranga na okres miesiąca.

Konkurs twa do 17.02.

• Superka 3

✪ Sponsor

To się odbywa tak,że zawsze zabieram ją w miejsca o których zawsze marzyła. To chyba najbardziej trafiony prezent dla kobiety ?? Wiem,ze skromny kwiatek też daje dużo radości, ale zwiedzenie z nią miejsc o których marzyła... to jest magiczne przeżycie. Pozdrawiam! ?

• Superka 1

Zabieram ją do schroniska bo ona bardzo lubi pomagać zwierzętom tak jak ja. Po schronisku zabieram ją na randkę do takiej fajnej restauracji i co walentynki kupuję jej naszyjnik lub coś innego. Potem idziemy na bardzo długi space, a po spacerze od razy idziemy do kina. Wracamy do domu mojego/jej i dalej już sami wiecie ....

• Superka 1

Nie mam drugiej polowki.

Obejrzalbym z nia anime. Jakis dramat, romans, okruchy zycia

Edytowane przez RekaWatykanu

Przez Pacia ♡,

Tu chodzi o pomysł, a nie czy ktoś ją posiada. :o

• Superka 1

Ja w zeszłym roku zrobilem cudowny prezent dla mojej dziewczyny na jej 19 urodziny tak się składa że ma akurat 14 lutego i mam dwa święta w jednym dniu hehe  ??. Dałem jej pięć kopert. Co 1 godzine mogła otworzyć jedną kopertę. W pierwszej kopercie była kartka urodzinowa, w drugiej karteczka z napisem: Sama słodycz, po czym po chwili otrzymała odemnie wieeeelką czekoladę, w trzeciej była karteczka z napisem: Tajemnicze pudełko (nie powiem co w nim było??, w czwartej: Nagroda główna (biżuteria, kosmetyki), a w piątej: Nagroda pocieszenia (a w niej zdrapka i grosik na szczęście :). I na sam koniec bukiecik z 35 róż i kolacja w domku ? W tym roku też muszę coś wymyśleć takiego nie oryginalnego ??? możecie sobie coś takiego wypróbować polecam A druga połówka napewno będzie zadowolona z takiego prezentu na walentynki A nie te oklepane kina ??

• Superka 2

Kupuję Pięknego Badylka :) 

Zabieram ją w miejsce gdzie zawsze chciała iść

a następnie  jest jak jest ;P

Później czas wszystko pokazuje 

:fap :go :happy

• Haha 1

Najpierw zrobił bym dzieci potem zabrał nią w ulubione miejsce potem prezent jej kupił i coś jeszcze żeby była zadowolona 

• Haha 1

Nie jestem romantykiem ale moim zdaniem, najlepsza opcja by było zabranie jej w wasze ulubione miejsce/miejsce gdzie się spodkaliscie, po czym zabranie ją w miejsce gdzie moglibyście się oboje pośmiać, rozerwać, a nie ze ją zanudzisz na śmierć, wieczorkiem spacerek, wręczenie jej badyli, błyskotek, później jakieś filmy wieczorkiem, a później możesz w końcu zaruchac :DD

@ Mojżeszprzepraszam tato :(

Edytowane przez Dayloos
  • Haha 1

9 godzin temu, Dayloos napisał:

Nie jestem romantykiem ale moim zdaniem, najlepsza opcja by było zabranie jej w wasze ulubione miejsce/miejsce gdzie się spodkaliscie, po czym zabranie ją w miejsce gdzie moglibyście się oboje pośmiać, rozerwać, a nie ze ją zanudzisz na śmierć, wieczorkiem spacerek, wręczenie jej badyli, błyskotek, później jakieś filmy wieczorkiem, a później możesz w końcu zaruchac :DD

Synek nie za szybko dla ciebie? ??

Hymmm prezencik? Fakt że już po ale moim zdaniem oryginalnym prezentem jest coś od siebie żeby poczuć taką więź w ten szczególny dzień, fakt że trzeba kochać cały czas, ale żeby poprostu usłyszeć od drugiej połówki że to jej najlepsze walentynki, i nie tak tylko tak no kurde z nutka tej takiej no miłości...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.