Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane Młodziak wita :D

Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na imię Krzysiek. Liczę sobie już 13 lat. Pochodzę z Podlasia , a mianowicie z Białegostoku, 10 godzin od pięknych gór. Interesuje się sportem, głównie piłką nożną. Interesuję się również muzyką - w szczególności grą na gitarze, a także grami komputerowymi. Jestem człowiekiem o bardzo dobrym i miękkim sercu. Nie lubię, gdy komuś dzieje się krzywda, ktoś został oszukany czy komuś się coś dzieje strasznego. Staram się być miłym dla wszystkich, ale oczywiście nie zawsze się udaje, czasem nerwy puszczą i wiadomo jak to jest. Bardzo lubię pomagać innym, bo wiem, że kiedyś to mi ktoś pomoże. Staram się być bezkonfliktowy i kulturalny, oczywiście, jeśli tego miejsce i otoczenie wymaga. Jestem szczery, nawet aż za bardzo, dlatego czasami zachodzę co poniektórym za skórę. Nie owijam w bawełnę - nie cierpię kłamstw. Jak to mówią moi znajomi, mam specyficzne poczucie humoru, który zależny jest od otoczenia. Myślę, że nie ma potrzeby się rozpisywać i tyle informacji o mnie wystarczy.

• Superka 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.