Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane Odrzucone Czy dam rade ? Ejo na redaktora ? Czy to jest możliwe ?

Ejo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Dawid 

2. Wiek: 17 

3. Staż na forum:  Konto założyłem 2 lata temu a dokładniej 12 grudnia 2017 roku. (Miałem przerwę na forum i niedawno znów wróciłem ) 

4. Jak sobie wyobrażasz swoją przyszłą pracę jako Redaktor?:  Chciałbym pomóc redaktorom w ich pracy oraz "ożywić" niektóre działy np. gry itp, aby użytkownicy mogli się dowiedzieć co się  dzieje w świecie gier i nie tylko. 

5. Co przemawia za tym, żeby Cię przyjąć? (prosimy o dłuższą wypowiedź): Z dnia na dzień poprawiam swoją aktywność oraz staram się stawiać  artykuły w dziale  redakcji. Posiadam dosyć dużo czasu wolnego i mam pomysły na "ożywienie" niektórych działów  w redakcji. Bardzo lubię  pracować w grupie  i bardzo szybko potrafię nawiązać kontakt z innymi ludzmi. 

6. Posiadasz jakieś doświadczenie w tej dziedzinie? (gazetka szkolna, blog itp.): Gazetek szkolnych ani  żadnych blogów nie prowadziłem. Jako redaktor byłem na około 10 sieciach odkąt gram w cs i myślę, że mam spore doświadczenie w tym co robię.  Kiedyś pisałem wiersze jakieś opowiadania, ale to było jakieś 8 lat temu.  

7. Próbny materiał: 

Edytowane przez Ejo
  • Pikachuuuu 1

jak dla mnie +/-

choć potrzebujemy rąk do pracy w redakcji, mógłbyś popracować nad pisownią, głownie ortografia rzuca się w oczy, nie żebym był złośliwy ale to "Od kąt" przyciąga uwagę

Szansę można dać 

Edytowane przez Pix0n

+ wiek 
- doświadczenie

+ ostatnio cię więcej widze 

- tyle sieci a brak próbnego materiału ? 

Komentarz : 
Z tymi sieciami chyba trochę przesadziłeś. 

8 lat temu pisałeś opowiadania i wiersze, będąc w 2/3 podstawówce, pachnie trochę kłamstewkiem.

Jak na redaktora, trochę krótka ta dłuższa wypowiedź.

Osobiście jestem za daniem szansy, ponieważ każdy ma prawo się wykazać, liczą się chęci pomocy!

Jak dla mnie pokaż jakiś swój materiał i wtedy na tak za okresem próbnym.

• Haha 1

Na nie 

- popraw aktywność na forum

- mało kto Cię zna

- brak próbnego materiału

+/- wiek 

Spróbuj za miesiąc A napewno Cię ludzie bardziej poznają ?

Edytowane przez Excellent.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.