Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane Odrzucone Redaktor IGREK

Emzii ♥
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Emil

2. Wiek: 14
3. Staż na forum: Jestem tutaj dość długo, dokładniej od 14 listopada ubiegłego roku
4. Jak sobie wyobrażasz swoją przyszłą pracę jako Redaktor?: Po pierwsze chciałbym trochę "rozbudzić" forum. Ludzie są lecz trzeba ich tu przytrzymać, więc kontynuowałbym dawne serie, z którymi aktualnie nic się nie dzieje. Po drugie siedząc przed komputerem nie mam co robić a byłoby to dla mnie i fajne zajęcie i dobrze by to zrobiło na forum.
5. Co przemawia za tym, żeby Cię przyjąć? (prosimy o dłuższą wypowiedź):  Zacznę od tego, że moja ortografia jest na wysokim poziomie. (Według mnie ale oczywiście  jest to MOJA, subiektywna opinia. Często przebywam na forum najzwyczajniej nudząc się. Ten czas mógłbym wykorzystać na rozkręcanie forum. Jednocześnie odciążę trochę Patrycję i Rafała. 
6. Posiadasz jakieś doświadczenie w tej dziedzinie? (gazetka szkolna, blog itp.): Tak, w klasach 4-6 byłem jednym z redaktorów "Pisemka Juniora". Nauczycielki bardzo mnie doceniały :) 

7. Próbny materiał: -

• Przykro mi 1

Ludzie, co z Wami jest nie tak?
Po co dodajecie podanie na redaktora nie przedstawiając żadnej próbnej pracy?
Co My mamy tutaj oceniać? Te parę zdań?
Tak jak w przypadku poprzedniego podania jestem na nie, przedstawisz jakąś pracę, będzie ona na wysokim poziomie to zmienię głos.

Był bym na tak jeśli by był próbny materiał ale w chwili obecnej jestem na NIE!

- Podanie na odpierdol

- Nie ma co oceniać 

+ Aktywność 

Jestem na nie... 

- próbny materiał 

- podanie niezbyt rozpisane. 

Nie wiem po co składać podanie na redaktora nie dając próbnej pracy. Zbieranie rang/kolorów? 

Jestem na nie 

-Podanie jak na redaktora słabe, także pod względem interpunkcji

-Próbny materiał 

+Aktywny 

Nie czepiam się o wiek bo zachowanie dosyć dojrzałe, ale jeszcze trzeba patrzeć na to czy będzie on znał różne słowa i wiedział jak ich użyć więc o wiek też się można doczepic,ale już to omine bo zachowanie naprawdę dojrzałe ma chłopak. 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.