Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane Nowy uzytkownik

Ten Zły
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam :D mam na imię Arkadiusz urodzony 06.01.2003 w Krakowie, jestem miłym graczem oraz nie wdaje się w konflikty z innymi, moje zainteresowania to dobra muzyk, sport (głównie piłka nożna) oraz gry komputerowe.

Mam nadzieję, że nawiążemy współprace oraz liczę na ciepłe przywitanie :D

Pozdrawiam Kefir  :P  

Edytowane przez Zefr
  • Pikachuuuu 2

Witam z tej strony PUTIN ER BEST pewnie mnie znasz z sieci csh :D powiedz mi czy ty kur#@ czujesz się z siebie dumny że oszukałeś nas? powiedz mi człowieku co ty z sobą reprezentujesz? U nas piszesz prośbę o urlop a tutaj przywitanie? no [email protected]* bardzo chu owe zachowanie z twojej strony, ale widzę że lubisz grać na dwa fronty i lizać dupę wszędzie :) po drugie jak się czujesz z tym że ukradłeś cudze prace graficzne i przypisałeś je jako swoje? No według mnie to ty za grosz wstydu nie masz i godności ani honoru  powiem tyle do nas już nie masz po co wracać całuski :*

Przez LeiNad,

Prywatne sprawy proszę sobie wyjaśniać na PW, ten temat służy do przywitań. Następnym razem zostaniesz ukarany za spam.

Przez Pacia ♡,

Macie jakiś pkt w regulaminie, że osoba, będąca u Was na sieci, ma być tylko u Was i nigdzie indziej? Ziomek, jego sprawa gdzie pisze przywitania. XD

• Zmieszany 2
  • Haha 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.