Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane uniewinniony skarga

RadosławNaKomendzie
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Brak wzoru, mógłbym Ci z miejsca odrzucić tę skargę i wrzucić Ci ją do kosza, ale będę taki miły i wyjaśnię Ci kilka kwestii.
2. Tak, to prawda, dostałeś blokadę na Chatboxie na 24 godziny, lecz po tym jak zacząłeś wyzywać MNIE oraz innych stwierdziłem, że zwiększę karę do 48 godzin.
3. Nieładnie tak kłamać w skardze, to nie ja Cię wyzywałem od "gupka" lecz Ty mnie i inne osoby uczestniczące w tamtym momencie na Chatboxie.
4. Nie mogę w 100% zweryfikować Twojej wspomnianej "choroby" jaką niby posiadasz, jeżeli kłamiesz w skardze, to równie dobrze możesz kłamać z tą chorobą, możesz też być tylko internetowym trollem i robić sobie z Nas jaja pisząc w taki sposób.

Jako, że skarga jest na mnie to musisz czekać na decyzję Administracji, osobiście nie dawałbym Ci unbana, piszesz w taki sposób jaki piszesz, piszesz o wszystkim i niczym tak na prawdę, trudno się domyślić co chcesz przekazać. Musisz zrozumieć, że jeżeli nie potrafisz się wypowiedzieć w sposób poprawny i zrozumiały to nie powinieneś się wypowiadać, o to również Cię poprosiłem - bez skutku, zlałeś sobie moje słowa ciepłym moczem.
Poczekamy co na to Administracja, ona podejmie decyzję czy dostaniesz unbana, tyle ode mnie.

• Piwko 1

Kiepska ta Twoja zabawa w chorego. Mam znajomego, ktory ma dysgrafie i widze w jaki sposob posluguje sie jezykiem. W kazdym mozliwym wyrazie, gdzie moze byc blad ortograficzny Ty go popelniasz. Chce jeszcze napomniec, ze Twoje zdania maja dobra skladnie i nie sa złe pod wzgledem gramatyki. Twoja wypowiedz nie posiada objawow dysgrafii. Posiada tylko bledy ortograficzne i brak interpunkcji przez co moze byc dziwnie odbierana przez inne osoby.

• Like 2
  • Piwko 2

Następnym razem, dostosuj się do wzoru, inaczej nie będę brała pod uwagę Twojego tematu i z automatu odrzucę.

Popytałam i widząc Twój profil, karę dostałeś w piątek. Jak napisał [email protected], zmienił Ci na 48h, co nie zmienia faktu, że mute na chatboxie powinno już być zdjęte. 
Zamiast pisać skargi, mogłeś dopytać się na pw @ LeiNad czemu nie masz jeszcze unmute. Każdy z nas ma życie prywatne i czasem zapomina się pewnych rzeczy. Nie chce go bronić, ale sama wiem jak to jest.

Mute Ci ściągam i następnym razem zastanów się trzy razy, jakie słowa wypisujesz w czyjąś stronę.

Skargę odrzucam.

• Superka 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.