Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane Siemanko

Mateek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, na imię mam Mateusz, mam 21 lat, pochodzę że Szczecina, przyszłem tu, z bardzo złej sieci, gdzie bardzo brzydko traktują ludzi, gdzie rządzą pieniądze i lewe interesy, postawiłem się, i wyszło wszystko na jaw, więc dostałem perma, na IP i Mac. Taka serwerownia. Na szczęście nie powiązana z tą, znam się na pluginach, na cs 1.6 majsterkuje od ładnych paru lat, byłem moderatorem forum bardzo długi okres, jak właścicielem serwera, i grafikiem. Jeżeli coś by się działo śmiało pytać. Mam nadzieję że zostanę tu na dłużej. :) 

• Piwko 2

Przywitam się nieco dłuższą wypowiedzią. Witaj na naszym forum GreenHaze.pl oferujemy Ci częste konkursy, dużo ciekawych i fajnych serwerów, miłą atmosferę oraz wspaniałych ludzi. Mamy nadzieję, że znajdziesz sobie miejsce, chociażby w grafice bądź na jakimś serwerze. Witam Cię jeszcze raz cieplutko i mam nadzieję, że zaangażujesz się w rozwój naszej sieci i nas szybko nie opuścisz :D .

Pozdrawiam Ten Zły (:

• Superka 1

Witam ja Ciebie również. 

U nas nie rządzą pieniążki, a nawet ja sama staram się wydawać własne zarobione pieniądze, na tą sieć/serwery. Ale oczywiście mam osoby, które mnie w tym wspierają, za co jestem im wdzięczna. 

Mam nadzieję, że miło spędzisz u nas czas. :)

18 minut temu, Alladynka ♡ napisał:

Witam ja Ciebie również. 

U nas nie rządzą pieniążki, a nawet ja sama staram się wydawać własne zarobione pieniądze, na tą sieć/serwery. Ale oczywiście mam osoby, które mnie w tym wspierają, za co jestem im wdzięczna. 

Mam nadzieję, że miło spędzisz u nas czas. :)

Widzę kobieta właścicielem sieci, szacun, 

Widzę że miło się zaczyna przygoda, pozdrawiam :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.