Skocz do zawartości

Aktualności

Nowy motyw forum

Prezentujemy wam nowy motyw forum, który po raz kolejny wykonał dla nas ARISovsky. Wszelkie błędy lub propozycje zmian możecie zgłaszać w specjalnym do tego temacie. Zapraszamy do oceny i komentowania.

Nowy motyw forum

Prezentujemy wam nowy motyw forum, który po raz kolejny wykonał dla nas ARISovsky. Wszelkie błędy lub propozycje zmian możecie zgłaszać w specjalnym do tego temacie. Zapraszamy do oceny i komentowania.

Nowy motyw forum

Nowy motyw forum

Rozwiązany Reset statystyk po restarcie serwera

Vegaz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wierzę, że wgl to pisze, ale potrzebuje pomocy xD

Otóż, niektórzy z was wiedzą, że zakładam serwer Only AWP+AIM

I przychodzę z pewnym problemem, otóż po każdym resecie serwera statystyki resetują się na nowo, albo zmniejszają się o połowę.

Ktoś wie dlaczego? Wina Cvarów? 

Edytowane przez Astronauta

3 godziny temu, Żwirek ♡ napisał:

Opisz bardziej dokładniej Jakie statystyki, zapis do pliku czy do bazy?

/top15 resetuje się jak mu się podoba, czasem nie zmieni a czasem masz 140 fragów i zmieni na 122.

Nie mam połączonej bazy danych jeszcze.

21 minut temu, Pavlox napisał:

A może masz po prostu amxa do kitu? To pierwsze co mi przychodzi na myśli tbh

Robiłem reinstalacje na hostingu, wersja 1.8.3 i wszystko działa, może nie widzę jakieś luki..

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.