Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane Odbanowany [Koro] Ban

Koro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Koro
IP/Steam ID:  
195.43.85.90
Nazwa serwera: DD2
Data oraz godzina otrzymania bana: Nie ma bana w bansie
Mapa: dd2

Powód bana: Added to banned list xd

Opis sytuacji: TyTaN po paru headshotach stwierdzil ze gram na wallchacku, pisząc że kolega na SPEC mnie oglądał. Nie powinieneś sam mnie oglądnać? Nie widziałem Cię na SPEC ani razu. Proszę o rozpisanie dema z mojej gry.

Edytowane przez Matheov

Nie żeby coś, ale według mnie Pan Właściciel.. dużo nie odpowiada na wiadomości, jak może to pyskuwkę graczowi zrobi, zawsze musze pisac do Malinowego by on coś ogarnął.

Bo TyTaN to po prostu kąsek którego nie wolno tknąć.

Grałem z tobą @ Mathewi według mnie nic nie masz, czasem każdy walnie fartem 2 banie, albo po prostu dobrze gra.

+Jeszcze dodam że wszedłem na TS'A wyjaśnić z tytanem a ten zajęty grą powiedział tylko zee "grałem na cheatach", gdy powiedziałem żeby wszedł na forum powiedział do kolegi (o mojej osobie) "a walić go".

Nie mam na to dowodów bo kolega Tytana obecny wtedy na ts'ie raczej mojej wersji nie będzie chciał potwierdzać:)

• GreenHejzka 1

Niestety ale muszę stwierdzić, że patrzyłem na gracza i wyglądało to na wh, 

celownik szedł za modelem, kiedy grałem kolega patrzył na Koro A ten gdy

kucalem dawał celownik w dół A gdy wstałem celownik w górę chociaż mnie

nie widział więc stwierdziłem, że gracza używa wspomagaczy typu wh, nie 

rozumiem po co tyle hejtu na moja osobę ;(. 

Nie rozumiem dlaczego nie chciałeś wysłuchać go na ts... Osoba najwidoczniej ma problem, bo chce go rozwiązać :) 

Kto normalny z wh, pisałby i chciał gadać o tym? 

• Like 1

@ Tytan34Tytan34

Skoro tak uważasz to wraz z swoim kolegą, który za ciebie patrzy na graczy rozpisz moje demo z tej gry. Dając bana bez żadnych ssow czy coś, będąc takim pewnym że cheatowalem chyba masz na to jakieś demo, co?

PS. W CS nie gram pierwszy raz, wiesz ile.jest takich sytuacji gdzie skanujesz model przez ścianę? Swoje demo byś sobie nawet oglądnął i byś znalazł. Aimlocki to średnie uzasadnienie takiego bana. Nie roziem czemu nie.zrobiles ssow :)Nawet ci to napisałem na serwerze zanim mnie zbanowales...

Edytowane przez Matheov
  • Piwko 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.