Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane Zbanowany nie winny ban *po co te nerwy*

po co te nerwy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:* po co te nerwy*

IP/Steam ID:  STEAM_1:0:618377749
Nazwa serwera:

[AWP + AIM][KONKURS] GreenHaze.pl [Only India + Rangi] (awp_india)

Data oraz godzina otrzymania bana: 21 Aug 2019 - 21:42:37
Mapa: awp_india

Powód bana: cheater

Opis sytuacji: no gram sobie normalnie i nagle ciach ban perm i powód cheteer proszę o szybkie wyjaśnienie sprawy pozdrawiam :)

Moim zdaniem byłeś odpalony, kryłeś się za tym murkiem na środku mapy i wyczekiwałeś na wroga. Po drugie, gdybyś miał steam to bym może uwierzył.

Nie ma czego wyjaśniać, dla mnie jest oczywiste. Odpalony, do widzenia, siema.

steam czy nie steam to nie ma znaczenia :) kolego grałem w tą gierkę zapewne jak ty waliłeś w pieluchy . Ja nie rozumiem jednego podziału S i NS że co ze jak masz steam to jestes lepszy ? i nie mozesz miec czitów uwierz mi że i na seam da radę nawet jeśli masz VAC na steam nie od dziś w tym siedzę wieć nie wmylaj mi kolego że jestem odpalony . Swoje lata przegrałem i z tego co wiem to powinna sie odwo9ływac administrator który dał bana (a w skrócie mówiąc rozpisać demko ) powiedzmy szczerze pisałbym tutaj o odwołanie od bana specjalnie sie rejstrował jak bym wiedział że gram na czitach ? szanujmy swój czas i poczekajmy aż oceni to admin rzucający perma :)

Więc tak, dostawałem masę skarg w grze na ciebie,  sam mi nie pasowałeś, zbyt czyste strzały jak na noscope (7:22 minuta w demku), są momenty na innych demkach gdy wchodziłem na serwer nagle miałeś nie fajne wyniki, gdy wychodzę nagle maszyna do zabijania. 

Na tym demku widać twoje momenty, że wchodzisz na pewniaka i przy okazji robisz rush, co jest karane banem czasowym.

Jeżeli bym zebrał wszystko na ciebie to byś dostał "perma" za całokształt gry.

(8:54) Zbyt ładnie ci wchodzą strzały.

Pavlox miał racje (21:00 -21:16) wybiegał za skrzyni a ty nagle jeb, nawet nie wiedząc że tam był.

Nie chce mi się rozpisywać demka, ale to było widać, że lecisz na WH, chowasz się z tym po prostu.

DEMKO:

http://753877.hltv3.pukawka.pl/hltv-1908212112-awp_india-1566414720-1566416760.zip

Edytowane przez Astronauta
  • Piwko 3

widać kolega jaki zorientowany w grze no-scope a wh to jest co innego ;) to że gram pare dobrych lat na awp wprawiło mnie w to że  z no scope to dla mnie problemem nie jest zabić przeciwnika sam kiedyś pograsz tyle lat to sam dojdziesz do wprawy i bedziesz wiedział o co chodzi 

I p.S nie ma czegoś takiego jak nie chce się rozpisywać demka bo administrator cię do czegoś zobowiązuje / jeśli ci się nie chce to dlaczego pisałes sie na administratora serwera chyba wiesz jakie z tym liczą sie obowiązki ;)

1 minutę temu, po co te nerwy napisał:

widać kolega jaki zorientowany w grze no-scope a wh to jest co innego ;) to że gram pare dobrych lat na awp wprawiło mnie w to że  z no scope to dla mnie problemem nie jest zabić przeciwnika sam kiedyś pograsz tyle lat to sam dojdziesz do wprawy i bedziesz wiedział o co chodzi 

I p.S nie ma czegoś takiego jak nie chce się rozpisywać demka bo administrator cię do czegoś zobowiązuje / jeśli ci się nie chce to dlaczego pisałes sie na administratora serwera chyba wiesz jakie z tym liczą sie obowiązki ;)

To nic nie zmienia, z tego powodu, iż ja i parę osób uważa, że to jest WH.

Jestem Właścicielem tego serwera gdybyś nie zauważył, także wiem co widziałem i słyszałem od innych graczy.

Ps. nie mów do mnie kolego, trochę szacunku.

• Like 1
  • Piwko 1

ale to nie jest uważanie  i gdybanie  bo uważac to  ja mogę że jutro może byc koniec swiata jestes własciecielem serwera wiec daj przykład innym i wez sprawe  w ręce i pokaż gdzie masz rozum :)a ja tylko proszę o rozpisanie konkretnych akcji w konkretnych minutach nie bedzie mi nikt zarzucał że gram nie czysto

Temat otwieram ze względu na to, że mam coś do powiedzenia.

@ Astronauta wiem, że jest to twój serwer ale jeśli gracz według Ciebie nie ma WH to czemu dostaje bana na 5 dni? Następnym razem porządnie rozpisz demko albo poczekaj aż ktoś z UBT to zrobi. Na chwilę obecną czekam na rozpiskę @ RekaWatykanu oraz @ nickyda od siebie rozpiskę.

• Like 2

Temat proszę zamknąć ponownie, dostał bana za wh, ok przyznałem rację nie miał wh, zobaczyłem kilka dem, no i widziałem to co nie powinien robić, więc dostał ban za całokształt, jeżeli administrator nie przeczytał dokładnie, to powtórzę, dostał bana za całokształt, czyli za łamanie regulaminu. 

Więc nie mów mi, że za nic nie dostał bana na 5 dni. 

Mój serwer, moje zasady, Elo. 

@EDIT

@ Emzii ♥ ok, niech sprawdza 

Edytowane przez Astronauta

Nie chcę się z tobą kłócić, gdyż nic do Ciebie nie mam zacznę od tego. Chciałem po prostu to wyjaśnić. Skoro piszesz, że ktoś dostaje bana na 5 dni i chwilę przed tym deklarujesz, że jest czysty to dla mnie trochę dziwne.  Jeśli dostaje bana za wielokrotne łamanie regulaminu i nie jest to cheatowanie nie mam nic do tego - jak sam wcześniej powiedziałeś, Twój serwer Twoje zasady. Temat zostawię jeszcze na chwilę otwarty aby UBT mogło dać rozpiskę czy aby na pewno gracz nie używa wspomagaczy.

Co ma w sobie ten cały "całokształt"? a więc..

Dla pewności, sprawdziłem demka w których grał "*po co te nerwy*", no i znalazłem tam bardzo dużo tego czego nie powinien robić, ludzie u mnie dostają bana za Rushowanie na 3h, ja naliczyłem się bardzo, gracze zwracali mu uwagę by tego nie robił, spoko wbiłem też uprzedziłem, jest też informacja, że zakazuje się rushowania do 3.30 minuty, także w regulaminie to pisze.

Zebrałem to do "kupy", wyszło tak, że nie słuchał poleceń, coś mu też nie pasowało na serwerze.

Spoko 3h za rushowanie, było upomnienie, była informacja, dalej się nie stosował do regulaminu, więc mam prawo dać bana na 5 dni, w regulaminie nie pisze na ile ban jest, pisze że ban czasowy, więc także to od Admina zależy na ile owa osoba otrzyma bana.

• Właściciel

Sprawę uważam za rozwiązaną @ Astronautadokładnie opisał cały ten "całokształt".

I następnym razem zapamiętaj @ Astronautagdy gracz składa odwołanie to twoim obowiązkiem jest rozpisanie demka :) 

Z wszystkich zebranych informacji ban jest słuszny. 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.