Skocz do zawartości

Aktualności

Nowy motyw forum

Prezentujemy wam nowy motyw forum, który po raz kolejny wykonał dla nas ARISovsky. Wszelkie błędy lub propozycje zmian możecie zgłaszać w specjalnym do tego temacie. Zapraszamy do oceny i komentowania.

Nowy motyw forum

Prezentujemy wam nowy motyw forum, który po raz kolejny wykonał dla nas ARISovsky. Wszelkie błędy lub propozycje zmian możecie zgłaszać w specjalnym do tego temacie. Zapraszamy do oceny i komentowania.

Nowy motyw forum

Nowy motyw forum

Przyjęta Propozycja

MisieQxQ

Rekomendowane odpowiedzi

• Nazwa propozycji:  Odrębne kostiumy 
  • Co wniesie nowego?: Na pewno pozwoli rozpoznawać Graczy wśród tych  vip'ów Czy należą do CT lub TT (wtedy by się przyjemniej grało)
  • Krótki opis*:  Osobne kostiumy Dla vip'ów dla obu drużyn (Chociaż po jednym różnym np. ten co jest teraz zostawić CT a Do TT dodać nie wiem może jakiegoś Deadpool'a czy coś) 

1 godzinę temu, Tymi4n napisał:

Jestem za, czasami się to myli :/ Ale można zacząć strzelać do wszystkich.

ta tylko skołuj tyle amunicji XD

• Właściciel

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, chcesz rozpoznawać vipy na PB modzie? Po co? 

Jeżeli zobaczysz vipa w przeciwnej drużynie, to nie będziesz do niego strzelał czy jak? 

Nie rozumiem ani trochę sensu tej propozycji. 

Jestem na Nie. 

• Właściciel
1 godzinę temu, Takkar napisał:

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, chcesz rozpoznawać vipy na PB modzie? Po co? 

Jeżeli zobaczysz vipa w przeciwnej drużynie, to nie będziesz do niego strzelał czy jak? 

Nie rozumiem ani trochę sensu tej propozycji. 

Jestem na Nie. 

Mu raczej chodziło aby ta Mikuuu miała wersję CT i TT.

Szczerze miało by to sens bo aktualnie trudno rozróżnić, ale tutaj musi się wypowiedzieć @ peKUŚ..

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.