Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane Cześć

Darkness.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam na imię Adam. Mieszkam pod Warszawą, dokładniejsze miejsce to Bobrowiec ( gmina Piaseczno ). Mam aktualnie 15 lat i chodzę do pierwszej liceum. Interesuję się na ogół graniem na komputerze, lecz moje takie prawdziwe zainteresowanie to Piłka Ręczna. Przyszedłem tutaj, ponieważ Sieć na której byłem przez rok została sprzedana innym ludziom i teraz dzieje się tam PATOLOGIA. Może przedstawię również jaki funkcję pełniłem na innych forach. Na mojej pierwszej sieci miałem [email protected] oraz [email protected], a na drugiej to posiadałem Admina serwera CS:GO, ADMIN TS3, Moderator i Opiekun Serwera. Jestem osobą pełną doświadczenia po prowadzenie serwerów aż po forum, które na pierwszej sieci zrobiłem od podstaw z właścicielem. Nie skorzystałem z możliwości bycia właścicielem, ponieważ wtedy miałem 13 lat i miałem miazgę wtedy w szkole. Aktualnie mam Admina na TS3 zrobionego przez byłą wyższą administrację drugiego forum. Myślę że ciężko będzie można mnie znaleźć na innych serwerach TS3, ponieważ tam przesiaduję większość czasu. Myślę że to tyle. Jeśli o czymś zapomniałem to z czasem mnie poznacie lepiej. ELO

• Superka 1
  • Pikachuuuu 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.