Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane Czeeść !

NeuRoSeK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, jestem Radek, mam 14 lat i gram w Cs`a od 8 lat ( Gdy mialem 4 lata tata pokazal mi jak sie w to gra, moze i moje poczatki nie byly dobre, ale gram w CS`a do dziś i troche lepiej mi idzie.) Moj nick to NeuRoSeK, ale pierwsze nazywałem sie NeuRoS, *stworzylem nick 4/5 lat temu* potem z kolegami (gralismy z 4/5 osob na serwerach 4fun) dodawalismy do nicku `eK, więc moj nick to : NeuRoS`eK , potem gdy przerzucilem sie na cs;go *mniejwiecej 3 i pol roku temu* usunąłem "`" i został nick NeuRoSeK.  W cs 1.6 kiedys bylem adminem na serwerze areny 1v1, ludzie mnie lubili *oprocz tych ktorzy wylapali bany*, i bylem tez adminem na serwerze ffa.  Jak by ktos chcial to moze mnie zaprosic na steam : https://steamcommunity.com/id/neurosek12/

Poozdrawiam, z fartem ! *z sieci greenhaze jak narazie gram tylko na surfie*

Edytowane przez NeuRoSeK

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.