Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane Wywiad z Tymi4n - przyszły wojskowy o ciekawym zainteresowaniu!

Weronikaa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wywiadztymi4n.png

[Weronikaa]: Witam Was wszystkich cieplutko w ten deszczowy dzień. Dzisiaj mam przyjemność przeprowadzić wywiad z pewnym użytkownikiem, którego pewna część forum będzie kojarzyć, chodzi o Tymi4n! Na początku przedstaw nam się, powiedź coś o sobie i skąd pochodzisz. 

[Tymi4n]: Cześć.:) Mam na imię Tymoteusz, obecnie mam 17 lat. Mieszkam nie daleko Krakowa w małej wsi. Chodzę do szkoły branżowej aktualnie jestem w drugiej klasie na profilu "mechanik pojazdów samochodowych". 

[Weronikaa]: Opowiedz nam coś więcej o swojej szkole, a dokładniej o profilu na którym jesteś. Podoba Ci się on? Gdybyś miał możliwość zmiany, zrobiłbyś to? 

[Tymi4n]: Szczerze narzekać nie mogę, aktualnie mam tylko dwa dni nauki(czwartek,piątek) reszta dni siedzę na praktykach(poniedziałek,wtorek,środa).Szczerze myślałem nad przejściem do technikum do mundurówki, ale jednak zostałem.

[Weronikaa]: Co takiego spowodowało, że pojawiła się myśl w Twojej głowie, aby przejść do mundurówki? Posiadasz jakieś zainteresowanie związane z wojskiem? 

[Tymi4n]: Jak byłem w podstawówce to mój tata opowiadał mi trochę o wojsku. Że skakał ze spadochronu, to najbardziej mnie zaciekawiło. W pierwszy dzień szkoły zobaczyłem moją koleżankę, okazało się właśnie że poszła do mundurówki i zachęcała mnie. :)  

[Weronikaa]: Brzmi ciekawie. Posiadasz jakieś inne zainteresowania niż wojsko? 

[Tymi4n]: Tak. :) Jednym z nich jest granie w gry szczelankowe, dawniej zajmowałem się tworzeniem paczek w mc. 

[Weronikaa]: Skąd wzięło się u Ciebie zainteresowanie z tworzeniem paczek do mc? 

[Tymi4n]: Kiedyś zacząłem grać na serwerze pewnego youtubera który miał kilka własnych serwerów. Pod dłuższym czasie grania u niego zacząłem pisać proste skrypty(autowiadomośći,itemy w gui). Gdy zaczęła się era EasyHC, zacząłem tworzyć własne paczki. 

[Weronikaa]: Brzmi dość fajnie, pozostaje mi życzyć Ci powodzenia w tworzeniu dalej własnych paczek! :3 Myślałeś może, aby zrobić jakiś serwer mc dla naszego forum? Uważasz, że taki serwer pasowałby do nas? 

[Tymi4n]: Aktualnie piszę jedną paczkę EasyHC, ale co do serwera to muszę ogarnąć jeszcze budowniczych oraz youtuber'ów. :)

[Weronikaa]: No to jedyne co nam pozostaje to czekać na jakieś informację odnośnie jakiegoś serwera. :D Tak jak wspomniałeś wyżej, masz lat 17, młody chłopak z Ciebie. Gdzie widzisz siebie za 10 lat? Myślisz, że będziesz już osobą, która się ustatkowała, czy nadal będziesz szukać swojego miejsca?

[Tymi4n]: Myślę, że będę wtedy w wojsku, a jeżeli nie to pewnie otworzę swój warsztat. :) 

[Weronikaa]: Wojsko to ogrom odpowiedzialności, odwagi i zaufania do drugiej osoby. Sądzisz, że jesteś właśnie na tyle odważnym człowiekiem, aby walczyć o życie, wolność państwa i innych osób? Jesteś w stanie poświęcić życie dla nieznajomych Ci ludzi? 

[Tymi4n]: Wszystko przychodzi z wiekiem. Trochę trudniej byłoby mi komuś zaufać... Jeżeli chodzi o poświecenie życia, to tak. Nie mam jak na razie nic do stracenia w swoim życiu.

[Weronikaa]: No tak, człowiek z wiekiem dojrzewa, lecz nie u każdego można to zauważyć. Przejdziemy do teraz bardziej luźniejszego pytania. Jakie cechy musiałby posiadać Twój przyszły partner, aby stał się kimś więcej, niż tylko znajomym? Czy posiadasz też swój ideał, jeśli chodzi o wygląd?

[Tymi4n]: Szczerze nie wymagam za dużo, jedynie co chcę żeby nie zdradzała. :) 

[Weronikaa]: W tych czasach szczerze mówiąc trudno o istnienie takich dziewczyn. Może przejdźmy do tematu muzyki. Masz jakichś ulubionych artystów, którzy są na twoich playlistach już od długiego czasu? 

[Tymi4n]: Nie mam swojej ulubionej muzyki, słucham tego co mi leci. :)  

[Weronikaa]: Myślę, że to odpowiedni czas aby zacząć temat forum. Od czego to się zaczęło? Jak trafiłeś na nasze forum? 

[Tymi4n]: Grałem kiedyś u was jak był serwer zm, niedawno szukaliśmy z kolegami jakiegoś serwera aż znaleźliśmy surfa, i od tego to się zaczęło.

[Weronikaa]: Jak oceniasz pracę wyższej administracji? Zmieniłbyś coś czy może uważasz, że jest wszystko dobrze i dopracowane?

[Tymi4n]: Jak widzę to wszystko idzie ładnie. :)@ Żwirek ♡ jak widzę robi dużo na forum, nasi [email protected] wgrywają(raczej) nowe emotki do chatboxa'a, a co do moderatorów to widuje często tylko @ Weronikaa która pilnuje chatboxa'a.

[Weronikaa]: A kącik redaktorski? Jaki on jest w Twoich oczach, brakuje mu czegoś? 

[Tymi4n]: Oczywiście nowych redaktorów, myślę i widzę że sama nie dajesz sobie rady w prowadzeniu. Czasami tylko zapominasz o cytatach, pytaniach. Ale usprawiedliwia Cię to że jesteś sama.

[Weronikaa]: Tutaj mogę się z Tobą zgodzić, brakuje mi kilku rąk do pomocy, bo sama nie daje rady szczerzę mówiąc. Posiadasz jaki wzór do naśladowania? Bądź może masz jakieś motto życiowe, którym się kierujesz? 

[Tymi4n]: Moim wzorem do naśladowania jest mój brat, ma żonę i małą córeczkę, z czego jest dobry w swoim fachu, to przez to poszedłem na mechanika. :)  

[Weronikaa]: I tym miłym i kochanym akcentem zakończymy nasz wywiad. Szczerze mówiąc, trochę trudno mi się z Tobą pracowało, ale było przyjemnie haha. :D Mam nadzieję, że spędziłeś miło czas ze mną. Na sam koniec chciałbyś kogoś pozdrowić? 

[Tymi4n]: Dzięki za wywiad. :) Chciałbym pozdrowić @ peKUŚ.oraz @ Pavlox.

• Superka 2
  • Pikachuuuu 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.