Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane Wywiad z Radek - samotnikiem o wspaniałym podejściu do życia!

Weronikaa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wywiadradek.png

[Weronikaa]: Hej, cześć, siemanko! Dzisiaj mam zaszczyt gościć bardzo znanego nam użytkownika forum, a mianowicie mówię tutaj o naszym Junior Adminie Radku! :D Witaj kolego, na początku opowiedz nam coś o sobie i skąd jesteś. 

[Radek]: Przedstawiać się Wam nie muszę, bo każdy mnie tutaj zna. Pochodzę z małej miejscowości na Podkarpaciu, położonej w dolinie Bieszczad, zwanej Sanokiem.

[Weronikaa]: Opowiedz nam proszę coś więcej o swojej miejscowości. Znajdują się w niej jakieś ciekawe miejsca? Poleciłbyś swoją miejscowość do zwiedzenia?

[Radek]: Ogólnie to jakiś dużych atrakcji w mieście nie ma. Owszem znajduję się w tutaj Zamek Królewski z 1339 roku, obecnie jest w nim Muzeum Obrazów Zdzisława Beksińskiego. Mamy również zabytkowy Skansen, inaczej Muzeum Budownictwa Ludowego. Oczywiście piękny Sanocki rynek jak i zabytkowe kamienice w obrębie rynku. Samo miasto przebiega przez drogę krajową, którą dojedziemy w Bieszczady, przez co bardzo dużo turystów zwiedza miasto. Mogę polecić miasto innym, którzy chcą przyjechać i pozwiedzać. 

[Weronikaa]: Dużo ciekawych rzeczy muszę przyznać znajduje się w Twojej miejscowości, chyba nawet kiedyś się do niej wybiorę. :D Chciałbyś mieszkać dalej w Sanoku czy uważasz, że resztę swojego życia spędzisz w totalnie innym miejscu? 

[Radek]: Nie chciałbym się wyprowadzać z rodzinnego miasta, tu się wychowałem i chciałbym w Sanoku dalej mieszkać. Za dużo wspomnień by zostało, w szczególności, że już mam troszkę starszych rodziców i opieka im będzie potrzebna. Kocham to miasto i za żadne skarby nie chce go opuszczać.

[Weronikaa]: To się ceni, mało kto teraz moim zdaniem patrzy na swoich rodziców czy nie potrzebują jakiejś opieki od nas, dla niektórych swoje życie jest ważniejsze. Dobrze, teraz przychodzi na standardowe pytanie w każdym wywiadzie. Gdzie widzisz siebie za 10 lat? Myślisz, że będziesz już osobą, która się ustatkowała, czy nadal będziesz szukać swojego miejsca?

[Radek]: Wszystko zależy od czasu, nikt nie jest w stanie tego przewidzieć co będzie za 10 lat, albo i więcej. Na pewno zmienię obecną pracę, aby zarobić na swoją przyszłość. Raczej będę osobą, która będzie szukać swojego miejsca. Zawsze taki byłem i pewnie jeszcze przez x lat taki będę. Ale cóż, wszystko się może zmienić.

[Weronikaa]: Prawda, wszystko się może zmienić. Jakie cechy musiałby posiadać Twój przyszły partner, aby stał się kimś więcej, niż tylko znajomym? Czy posiadasz też swój ideał, jeśli chodzi o wygląd? Co takiego odrzuca Cię w płci przeciwnej? 

[Radek]: Na pewno musi być szczerzy, w końcu to podstawa związku. Wyrozumiały, pomocny w każdej sytuacji. Nie posiadam swojego ideału, jeśli chodzi o wygląd. Co odrzuca, musiałbym się solidnie zastanowić, ale na tą chwile nic mi nie przychodzi do głowy. 

[Weronikaa]: Szczerość to jeden z najważniejszych szczebli w związku. Masz jakichś ulubionych artystów, których słuchasz nałogowo? 

[Radek]: Owszem mam, jednym z nich jest np. Filipek. Bardzo szanuje tego artystę, za utwory nagrywane z przekazem do ludzi. Ogólnie wychowałem się na polskim Hip-Hopie i po dziś dzień go słucham, czy obecne klasyki, jak i całkiem nowe utwory artystów.

[Weronikaa]: Co takiego oprócz muzyki z przekazem jest w Filipku, że jego osoba Cię tak przyciągnęła o siebie? Skąd zajawka na Polski hip-hop? 

[Radek]: Ogólnie jest po podobnych przejściach życiowych jak ja. zajawka na Polski hip-hop zaczęła się za gówniarza, jak na starych telefonach przesyłało się nutki przez Bluetooth, albo IRDĘ (podczerwień). W sumie też siostra jakoś zaczęła tak słuchać i mnie wciągnęło.

[Weronikaa]: Dość ciekawa sprawa. Przejdziemy teraz do takiego tematu, który od jakiegoś czasu jest na głośnikach w Polsce. Co myślisz o LGBT? Tolerujesz? Jesteś za organizacjami "Marszu Równości" w niektórych miast Polski? 

[Radek]: Dla mnie ten cały temat jest chory i nie chce o nim rozmawiać. Co myślę o tym LGBT? Nic, po prostu olewam ten temat, jak go gdzieś usłyszę. To samo jak za tymi Marszami Równości. Jak chcą tacy ludzie to robić niech robią, ale na pewno nie w Polsce.

[Weronikaa]: No dobrze, rozumiem i szanuje Twoje zdanie. Zaczniemy teraz luźniejszy temat. Jak zaczęła się Twoja przygoda z cs 1.6? Jak trafiłeś na nasze forum? 

[Radek]: Przygoda z 1.6 zaczęła się na przełomie 2008/2009. Od tego czasu gram w cs'a niemalże codziennie. Na sieć ogólnie zostałem zaproszony. Tak zostałem i jestem po dziś dzień. Polubiłem przesiadywanie na forum przez całe dnie, z resztą mam taki nawyk od 2016 roku.

[Weronikaa]: Jesteś z nami już rok i 3 miesiące, to bardzo długo. Udało Ci się nawiązać jakieś bliższe znajomości lub przyjaźnie przez internet? Jakie masz podejście do właśnie takich znajomości? 

[Radek]: Owszem udało się nawiązać bliższe znajomości na przykład @ Muchomorek ♡,@ Żwirek ♡ czy @ Heheszkina i @ Primo :D  . Podejście mam takie nawet dobre, bo jednak idzie się zaprzyjaźnić z taką osobą, a nawet się realnie spotkać. Jest to też czasami taka odskocznia, żeby uciec od realnego życia i problemów.

[Weronikaa]: W tych czasach można spotkać bardziej prawdziwą przyjaźń w internecie niż w życiu realnym, zgadzasz się z tym? 

[Radek]: Zgadzam się z tym w 100%. Bardzo często trafia się w internecie na ludzi, którzy szukają nowych znajomości i bardzo szybko idzie z taką osobą złapać lepszy kontakt. W życiu realnym jest teraz coraz ciężej, w końcu mamy XXI wiek i każdy z nas ma dostęp do internetu, w którym nowa znajomość czyha na każdym kroku.

[Weronikaa]: Posiadasz jakieś zainteresowania? Czy jednak jesteś typem leniucha, który woli posiedzieć w domku i nie robić nic?

[Radek]: Zainteresowań już takowych nie posiadam, oprócz klikania w komputer. Jestem takim poczciwym domowym leniuchem, co lubi leżeć w łóżku z klawiaturą i myszką, i gapić się w monitor. Z domu ruszam się tylko jak ktoś zadzwoni, albo napiszę, a tak to siedzę w swoim pokoju.

[Weronikaa]: Czyli można powiedzieć, że jesteś typem samotnika, tak? 

[Radek]: Dokładnie tak. Jakoś mi to nie przeszkadza, że jestem samotnikiem. Lubię jeszcze takie życie, ale przyjdzie czas na zmianę.

[Weronikaa]: Tutaj Cię rozumiem, mam podobnie. :y Przejdziemy na tematy forum, administracji itp. Co myślisz o naszej brygadzie? Czy Twoim zdaniem powinny nastąpić jakieś zmiany? 

[Radek]: Bardzo dobra administracja, chociaż zdarzają się małe sprzeczki, ale szybko to mija. Zmiany na pewno, degrad Takkara, największego pijaka i kierowcy traktora xD. A tak większych zmian, nie ma sensu robić, jak na razie, bo ekipa jet naprawdę fajna.

[Weronikaa]: Myślę, że takim akcentem zakończymy nasz wywiad. Dziękuje Ci bardzo za poświęcony czas, mam nadzieję, że było miło i przyjemnie. :D Masz okazje teraz kogoś pozdrowić. 

[Radek]: Pozdrawiam całe forum i dziękuje Ci za miło spędzony czas. :D

• Superka 4
  • Pikachuuuu 1

W dniu 10.09.2019 o 22:44, Weronikaa napisał:

Ogólnie jest po podobnych przejściach życiowych jak ja

@ Radekmiałeś niunię jak bla bla car menciu :D?

Sztos wywiadzik

Edytowane przez `rage

Przez Radek ☆,

We we, ja dalej pamiętam ten freestyle XDDDD

• Superka 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.