Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane Szybka piątka #3 Szybka Piątka - Emzii ♥

Weronikaa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was serdecznie!
Co tydzień będę wybierała jednego z Naszych użytkowników, któremu zadam pięć pytań na wybrany przeze mnie temat. 

Trzecią osobą, która została przepytana jest @ Emzii ♥

Zapraszam do czytania.:)

- Redaktor - @ Weronikaa

- Odpowiadający - @ Emzii ♥

Bardzo trudna jest umiejętności opisania własnej osoby. Tym bardziej gdy pomijamy wykształcenie, zawód czy też narodowość. Odpowiedzi są różnorodne. Dlatego zacznijmy standardowo od głównego pytania - Kim jesteś?

Jestem prostym chłopakiem z Podlasia. Mam wiele marzeń i chętnie je spełniam - czy to sam, czy z najbliższymi. Mam dziwnie poczucie humoru, lecz nie przeszkadza mi to. Wręcz przeciwnie - lubię swój humor ale czasami faktycznie jest to minus mojej osobowości. Często jestem nie poważny w sytuacjach, które tego wymagają. UWIELBIAM nawiązywać nowe znajomości. Przecież każdy człowiek to inna historia do wysłuchania. 

Każdy z Nas ma osobę, którą może nazwać "przyjacielem". Jednak czy kiedykolwiek zastanawialiśmy się nad własną osobą? Czy myślałeś o tym jakimi my jesteśmy przyjaciółmi?

Często się nad tym zastanawiam. Rozmyślam jaki byłem danego dnia. Czy przypadkiem nie sprawiłem komuś przykrości. Mimo to zawsze staram się pomóc każdemu kto tego potrzebuję i na ogół wydaje mi się, że jestem dobrym przyjacielem.

W dzisiejszych czasach pieniądze są Nam potrzebne do wszystkiego. Powiedz Nam, jakie znaczenie mają dla Ciebie pieniądze w życiu? 

Kasa ma dla mnie znaczenie tylko i wyłącznie materialne. Potrzebne one są na rzeczy niezbędne i rozrywki. Poza tym jeśli ludzie mają mnie lubić to za to jaki jestem a nie za to, że mam dużo pieniędzy.

W życiu każdego człowieka pojawia się coś takiego jak "szansa". Niektórzy potrafią z niej skorzystać, inni nie. Opowiedz Nam, czy była w Twoim życiu jakaś szansa, której nie wykorzystałeś i dlaczego tak się stało?

Była taka szansa, bardzo żałuję, iż jej nie wykorzystałem. A dlaczego jej nie wykorzystałem? Odpowiedź jest banalna - stchórzyłem. 

XXI w? Bardzo dużo ludzi boi się krytyki innych. Boimy się co o Nas powiedzą, w jaki sposób Nas ocenią. Dlatego na koniec mam do Ciebie takie pytanie: Czy potrafisz wskazać 3 sytuacje, kiedy nie zrobiłeś czegoś, bo obawiałeś się opinii otoczenia?

Na szczęście nie miałem takich sytuacji - mam gdzieś to co inni o mnie pomyślą. Robię to co lubię i uważam za słuszne

• Superka 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.