Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane Przyjęte Redaktor by ReiN

| ReiN |
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Daniel
2. Wiek: 19,5
3. Staż na forum: 4 miesiące 
4. Jak sobie wyobrażasz swoją przyszłą pracę jako Redaktor?: Chciałbym sprawdzić swoich umiejętności w tej dziedzinie,
a pewnie i forum przyda się dodatkowa łapka do pomocy.

5. Co przemawia za tym, żeby Cię przyjąć? (prosimy o dłuższą wypowiedź): Jestem dość pomocną osóbką, lubię pracować w grupie, kiedyś prowadziłem bloga, ale przez zastrzyk braku weny i dodatkowych łapek, zmieniłem kontent na prowadzenie Forum.
6. Posiadasz jakieś doświadczenie w tej dziedzinie? (gazetka szkolna, blog itp.): Blog, gazetki wiele razy miałem szanse robić, ale jakoś zawsze zajmowali mi miejsce, przez co nie miałem okazji :/ [smuteczeg] .
7. Próbny materiał: W trakcie realizacji

• Superka 1
  • Pikachuuuu 1

Osobiście jestem za daniem szansy. W redakcji brakuje aktywnych osób, które będą serio zainteresowane kącikiem a nie, że będzie się dla nich liczył kolorek. :) 

Obecnie jedynym takim redaktorem jestem ja, ostatnio przyjęty "redaktor" nie robi nic. Nie widzę po nim żadnej aktywności, zero zainteresowania. 

Znam Daniela już z poprzedniej sieci i współpracowałam z nim trochę czasu, więc wiem, że wywiązuje się z przedzielonej mu funkcji bardzo dobrze, jest pomocnym, miłym i uprzejmym użytkownikiem. Bardzo dobrze dogaduje się z ludźmi, nie ma z nim problemów w pracy w grupie, ogromy plus za to. 

Moim zdaniem taka osoba idealnie nadaje się na takie stanowisko i właśnie takich osób brakuje w kąciku. 

Ode mnie masz wielkie tak! 

Powodzenia. :D 

Skoro masz poparcie naszej redaktorki, w takim razie nie widzę innego rozwiązania jak zaakceptować Twoje podanie i czekanie na Twoją pierwszą pracę już jako redaktor. 

A co to ostatniego przyjętego redaktora, to przypilnuje go.

Witaj w redakcji! :pika

• Superka 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.