Skocz do zawartości
Wspomóż serwery głosując na nie! ×
[Rekrutacja] Szukamy Grafików! ×
Masz serwer i szukasz sieci? Dołącz do nas już dziś! ×
[Redakcja] Q&A Pytania do Jazzy! ×

Aktualności

Zmiany na forum

Wszelkie informacje znajdują się w poście, wejdź w "Czytaj więcej"

Zmiany/aktualizacje na serwerze PB+Klasy

Wszelkie zmiany oraz aktualizacje przeprowadzone na serwerze Paintball + Klasy.

Nowy motyw forum

Prezentujemy wam nowy motyw forum, który po raz kolejny wykonał dla nas ARISovsky. Wszelkie błędy lub propozycje zmian możecie zgłaszać w specjalnym do tego temacie. Zapraszamy do oceny i komentowania.

Nowy motyw forum

Prezentujemy wam nowy motyw forum, który po raz kolejny wykonał dla nas ARISovsky. Wszelkie błędy lub propozycje zmian możecie zgłaszać w specjalnym do tego temacie. Zapraszamy do oceny i komentowania.

Odrzucona Propozycje

MisieQxQ

Rekomendowane odpowiedzi

• Nazwa propozycji:  Sklep za Jointy (forma monet).
  • Co wniesie nowego?: Myślę że kilka fajnych udogodnień itd.
  • Krótki opis*: Jointy były by formą płatności w sklepie czyli zamiast dolarów był by jonity które można było by dostawać tylko z misji dzięki czemu niektóre udogodnienia (auto bh, ciche chodzenie itd.) było by ciężej zdobyć.

2

• Nazwa propozycji:  Poprawa i zmiany w sklepie.
  • Co wniesie nowego?: wiele fajnych udogodnień do sklepu. 
  • Krótki opis*: Na pewno nadanie wszystkim przedmiotom ze sklepu czas na okres np 3 lub 5 rund bo aktualnie czasami jest tak że raz się ma ciche chodzenie na 3 rundy a raz na jedną (bez względu na to czy się wygrywa czy przegrywa) dodanie np. Zwykłego VIP'a na 1 mecz (drogi za jointy) dodanie Super VIP'a na jeden mecz (jeszcze droższy) dodanie Granata HE do kupna (1 szt) itd. 

3

• Nazwa propozycji:  Misje.
  • Co wniesie nowego?: Na pewno urozmaici grę i będzie co robić :) (dlatego dodałem sklep powyżej).
  • Krótki opis*: Misje polegały by na np. zabiciu danej ilości przeciwników np. 10 graczy lub rozbrojeniu/zaplantowaniu 5 bomb misje można było by anulować a takowa by się losowała w nagrodę z takiej misji dostawalibyśmy 10% expa i np. 5 jointów dzięki czemu na sklep trzeba było by zapracować jak i też na wyższy poziom :).

4

• Nazwa propozycji:  Rangi.
  • Co wniesie nowego?: Można powiedzieć coś na zasadzie chęci zdobycia lepszej rangi i rywalizacji z innymi graczami. 
  • Krótki opis*: Rangi otrzymywało by się za zabicie danej ilości graczy (dobrze gdyby istniała komenda dzięki której można zobaczyć od ilu się awansuje itd.) ale nie takie zwykłe rangi tylko takie orginalne i z poczuciem humoru oraz z nawiązaniami do innych gier/ filmów np. załóżmy ranga 1/15 to była by ranga o nazwie BODY (każdy wie ze w metin2 body to dywan xd) a taka np. 10/15 była by nazwana Kapitan Żbik lub jakoś inaczej :p.

5

• Nazwa propozycji:  Gildia.
  • Co wniesie nowego?: możliwość gry wspólnej i rywalizacji z innymi gildiami.
  • Krótki opis*: Gildia była by możliwa do założenia tylko od 40 poziomu za 200 Jointów w której można było by dodawać graczy i wbijać poziomy gildii np. 1 poziom gildii daje możliwość dodania tylko 5 ludzi koszt ulepszenia na poziom drugi to 20 jointów a na 2 poziomie daje możliwośc dodania kolejnych 5 graczy i tak do 10 poziomu. Dalej można było by ulepszać np. Generator Frajdy Czyli 0.2% do expa co ulepszenie max 20/30 lv. 

6

• Nazwa propozycji:  Konkurs top3 ale dla lvl.
  • Co wniesie nowego?: Myślę że chęć zdobywania co raz to większych poziomów i rywalizacji o topkę co przekłada się na to że trzeba grać dużo żeby lvl wbić.
  • Krótki opis*: Wiadomo top 1 - VIP 14 dni, top 2 - VIP 7 dni i top 3 także 7 dni.

7

• Nazwa propozycji:  Nowe perki.
  • Co wniesie nowego?: Kilka lepszych/groszych perków oraz zmniejszy szanse na wypadnięcie tych najlepszych np Zwinnych palców (sam korzystam).
  • Krótki opis*: Takowe perki - blant  - +1 do HP, Spacja - nie można skakać, Ślimak - Chodzenie postaci zwolnione o połowę. Wódka - tylko 1 HP, Tupecik Trump'a - Szybkie chodzenie oraz zmniejszona grawitacja, Buty z biedronki - szybsze ciche chodzenie. 

8

• Nazwa propozycji:  Szybka możliwość zmieniania map poniżej 5 osób na serwerze.
  • Co wniesie nowego?: będzie się przyjemniej grało bo czasami mapa jest za duża a graczy za mało i trzeba czekać na rtv i ludzie wychodzą.
  • Krótki opis*: poniżej 5 osób możliwa zmiana mapy na małą czyli można napisać np po 1/2 minutach rtv.

Mam prośbę mianowicie chciałbym żeby więcej ludzi wypowiedziało się na temat tych propozycji ewentualnie podało zamienniki za inne. zaproponowało nazw rang jeśli takowe się spodobają i jakieś inne pomysły może z misjami może ze sklepem lub chociaż wypowiedziało się na temat co sądzi o tych propozycjach dziękuje z gry :333 

Edytowane przez MisieQxQ
Prośba

1. Na nie - Premium będzie miało o wiele większą przewagę.

2. Na nie - Aktualnie jest tak, że itemy od auto bunnyhoppa w dół są na 1 rundę, a rzeczy od pierwszej do auto bunnyhoppa są aż do śmierci gracza. Jeśli chodzi o vipa i svipa w sklepie to jestem również na nie. Już nie dużo osób ma vipa, a jakby dodali go do sklepu to już wcale nie byłoby ludzi z nim, a svipa dla twojej świadomości chyba nawet nie ma na serwerze.

3. Również na nie - To nie cs:go mod, żeby mieć tutaj misje.

4. W sumie spoko pomysł - Według mnie powinny być to rangi nasze, a nie np. z cs:go. Przykładowo: Najlepsza ranga - GreenManiak (Od 2000 fragów oraz top15) itd.

5. Również spoko opcja - Według mnie powinno nazywać się to klany, i możliwość założenia klanu byłaby od 55 poziomu, żeby nie było czegoś takiego, że ktoś pogra 1 dzień i może mieć klan.

6. Według mnie na nie - Na taki konkurs wystarczyłoby poświęcić więcej czasu, a na top3 normalne jednak trzeba umieć grać trochę.

7. Nie - Po co robić perki gorsze, jeśli można wpisać /drop i wyrzucić perk? Buty z biedronki? Są już buty muchomorka. 

8. Jest coś takiego jak mała mapa. Można to wpisywać jak jest mniej niż 6 osób.

• Właściciel

@ PB Slade. wyjąłeś mi ALL Z UST :o

Rangi postaram się dodać nawet dzisiaj;

Z klanami byłoby już gorzej bo kod gotowca jest zryty i to mocno, a ja za bardzo nie mam czasu na odszyfrowywanie od czego coś jest, ale postaram też się kiedyś dodać.

@ MisieQxQ po co 1hp na Paintballa, skoro i tak jest się na 1 kulkę w większości przypadków? ;p a osłabiające perki i tak byłyby wyrzucane.

Co do sklepu pozmieniam wszystko żeby było aż do śmierci ( oprócz auto bh).

@ MisieQxQ odrzucam, że nie odrzucam xD połowicznie się przyjąć nie da.

Edytowane przez peKUŚ.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.