Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Powitać

Froz3N*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam na imię Krzystof mam 25 latek,interesuje się kulturystyką,jak i sztuką walki którą trenuje od 8 roku życia,jest to Kick Boxing,mieszkam aktualnie we Wrocławiu,ulubiony gatunek muzyki hmm Hip-Hop,trance,dubstep.W cs,a rozrywka toczy się już jakieś 6-7 latek,na wasz serwer trafiłem całkiem przypadkowo,jeśli chodzi o szkołe to ukoÅ„czyłem "Liceum służb mundurowych",teraz staram się spełnić utrapienie-a bardziej najwieksze swoje marzenie bycia Komandosem:) Gram tylko i wyłącznie DD2 xD

To tyle na mój temat Pozdrawiam

Edytowane przez Froz3N*
  • GreenHejzka 1

O Admin,sprawi mi to wielką przyjemność:D

Grałem mixy,esl nick znany:)

Ciebie też rozpisali, kurde. To rozpisz mi je szybko bo chętnie jeszcze odpowiem na rozpiskę.

Btw. Też jestem z Wrocławia, jak okaże się, że jestem czysty stawiasz mi piwo hehe :D

Blacku? Sam mi rozpisz demko, nie potrafisz to na jakieś forum inne wrzucasz? Å»enada

[email protected] Rusza kabarecik hehe. Zarzuć linkiem, chętnie zobaczę to zgłoszenie.

Edytowane przez Hi Hi

Ciebie też rozpisali, kurde. To rozpisz mi je szybko bo chętnie jeszcze odpowiem na rozpiskę.

Btw. Też jestem z Wrocławia, jak okaże się, że jestem czysty stawiasz mi piwo hehe :D

Blacku? Sam mi rozpisz demko, nie potrafisz to na jakieś forum inne wrzucasz? Å»enada

Po co mam to rozpisywać skoro,utwierdze wszystkich obecnych iż posiadałeś wh,BlackList to najlepszy dowód,wrzuce tu linka:)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.