Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane Odrzucona Tajniak...

OG KUSH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• Nazwa propozycji:  Poprzedni tajniak
  • Co wniesie nowego?: Radość z gry 
  • Krótki opis*: Proponuję przywrócić poprzedniego tajniaka (oczy katsumoto zamiast niewidki) ponieważ wielu ludzi uważa że jest zbyt OP. Każdy na niego narzeka :'). Polecam coś z tym zrobić zanim ludzie się zniechęcą i przestaną wbijać na serwer. Dzisiaj zrobiłem nim staty 77 na 10. 
  • Pozdrawiam

Z jednej strony jestem za, natomiast z drugiej strony przeciw. 

Dobra propozycja, bo ludzie faktycznie będą odchodzić, jednak to jest klasa premium, która ma przynosić zysk serwerowi, kto kupi klasę, która jest praktycznie taka sama jak inne? 

Moim zdaniem trzeba tutaj poszukać innego rozwiązania, niż przywrócenie starego "Tajniaka" lub po prostu dać mu delikatnego nerfa jednak gracze po nerfie będą narzekać, że jest zbyt słaby. 

Nie mam pojęcia, jakie rozwiązanie w tej sprawie będzie dobre, myślałem nad buffem zwykłych klas. 

Jedno jest pewne, obecny tajniak jest zbyt mocny

• GreenHejzka 1

• Właściciel

Będziemy eksperymentować aktualnie jego widoczność wynosi 100/255 co powinno być optymalnym ustawieniem. O przywróceniu starego tajniaka nie ma co myśleć ponieważ to był totalny nie wypał :P 

propozycjaodrzucona.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.