Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane Przyjęte [Redaktor] Slade.

Slade.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Jonasz

2. Wiek: 18 

3. Staż na forum: Od 19 września jestem na forum jednakże przez problemy, które naszły w październiku zmuszony byłem zrobić sobie przerwę i od niecałego tygodnia powracam :) 

4. Jak sobie wyobrażasz swoją przyszłą pracę jako Redaktor?: Jako redaktor wiem, że sobie poradzę, ponieważ 2 lata temu miałem redaktora na innym forum i byłem bardzo dobry w tym, ale więcej o tym macie napisane dwa punkty w dół. Planuje codzienne pytania,cytaty i może odnowiłbym zagadki, ale to jeszcze do przemyślenia. Cotygodniowe tygodniki, na celowniku i może szybkie piątki. Co dwa tygodnie wywiady, newsy i może jakieś opowiadanie, a co miesiąc Q&A oraz gazetka.

5. Co przemawia za tym, żeby Cię przyjąć? (prosimy o dłuższą wypowiedź): Za tym, żeby mnie przyjąć przemawia na pewno aktywność, ponieważ z aktualnych redaktorów aktywny jest najbardziej @ TS3 International, który miał i tak przerwę, ale z tego co się orientuje to za dużo nie zrobili @ Żwirek ♡i @ Emzii ♥, ale tak poza tą wielką aktywnością przemawia także w pewnym sensie pracowitość, a raczej chodzi mi o taką sprawę, że jak już coś robię to na 100% co widać było jak byłem jeszcze adminem na paintball'u, mimo że miałem okres próbny to i tak starałem się jak najbardziej i byłem zawsze na bieżąco co się dzieje z serwerem, żadnej propozycji, podania nie przeoczyłem, tylko że komputer mi się zepsuł, a nie chciałem na siłę trzymać miejsca.

6. Posiadasz jakieś doświadczenie w tej dziedzinie? (gazetka szkolna, blog itp.): Jak już pisałem zajmowałem się już działem redaktorów na innej sieci i szczerze chyba dobrze mi szło, bo w ciągu roku nie miałem ani jednej złej opinii od kogoś, ale sieć upadła niestety, ponieważ serwery nam zaczęły odchodzić.

7. Próbny materiał: 

Zezwoliła mi pisać @ Muchomorek ♡, mimo że nie mam 50 postów :pika

@ Żwirek ♡ @ Emzii ♥ @ TS3 International

Edytowane przez Slade.
  • Like 1
  • Pikachuuuu 3

Jak na razie jestem na netural, czekam na próbny materiał.

O samym materiale się wypowiedziałem. 

Jak najbardziej tak!

Przez Krystek.,

Proszę o aktualizację swojego głosu, historyjka została dodana przez użytkownika.

• Piwko 1

Ciekawa ta historyjka

Czekam na więcej

Jestem na TAK!!!

Edytowane przez International

Przez Krystek.,

Proszę o aktualizację swojego głosu, historyjka została dodana przez użytkownika.

• Piwko 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.