Skocz do zawartości
Wspomóż serwery głosując na nie! ×
[Rekrutacja] Szukamy Grafików! ×
Masz serwer i szukasz sieci? Dołącz do nas już dziś! ×
[Redakcja] Q&A Pytania do Jazzy! ×

Aktualności

Zmiany na forum

Wszelkie informacje znajdują się w poście, wejdź w "Czytaj więcej"

Zmiany/aktualizacje na serwerze PB+Klasy

Wszelkie zmiany oraz aktualizacje przeprowadzone na serwerze Paintball + Klasy.

Nowy motyw forum

Prezentujemy wam nowy motyw forum, który po raz kolejny wykonał dla nas ARISovsky. Wszelkie błędy lub propozycje zmian możecie zgłaszać w specjalnym do tego temacie. Zapraszamy do oceny i komentowania.

Nowy motyw forum

Prezentujemy wam nowy motyw forum, który po raz kolejny wykonał dla nas ARISovsky. Wszelkie błędy lub propozycje zmian możecie zgłaszać w specjalnym do tego temacie. Zapraszamy do oceny i komentowania.

Przyjęte Admin Slade? Warto spróbować :P

Slade.

Rekomendowane odpowiedzi

• Twoje Imię: Jonasz
  • Nick na Serwerze: Slade.$.
  • Ile czasu spędzasz na serwerze:  Tyle ile mogę, tyle spędzam.
  • Dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Dlaczego akurat ja? Powinienem zostać adminem gdyż na serwerze jest bardzo dużo ludzi, a adminów mało. Wiele ludzi wchodzi na tekstury, wyzywa, przeklina itp.
  • Doświadczenie: Duże, zresztą miałem na tym serwerze admina i bardzo dobrze sobie radziłem.
  • Znajomość AMXX [1-10]: 8-9/10
  • Link do Banid: Wolę nie podawać (W nicku na banid mam nazwę innego forum, na którym byłem rok temu)
  • Link do Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/Slade.%24./145.239.237.121:27070/ jednakże od 1 stycznia poprawię aktywność.
  • TeamSpeak 3: Brak
  • Link do profilu STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561198284555290/
  • Steam ID: STEAM_0:0:162144781
  • Jak długo jesteś z nami:  Od 19 września, lecz przerwą.
  • Składka miesięczna [Przelew/SMS]: Aktualnie na pewno nie, najszybciej w lutym i najlepiej psc.
  • @ peKUŚ.@ Muchomorek ♡ @ Żwirek ♡ 

Edytowane przez Slade.
  • Like 1

Oczywiście że na tak! 

+ Sympatyczny

+ AMX

- GT musisz poprawić bo cienko to wygląda 5h gdzieś to bardzo mało ale trzymam kciuki 

+ wiek 

+ staż był adminem radził sobie dobrze 

+ Podanie też moim zdaniem dobrze zrobione nawet nawet 

+ mało adminów przyda się ktoś bo faktycznie czasami to masakra na serwerze potrafi być

- ts3 

- składka (chociaż piszę że od lutego więc jak dla mnie powinno dać radę lepiej)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.