Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zablokowane Siemka 馃挭

PEDO II BRACIAK
 Udost臋pnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawienie swojej osoby

Od czego by tu zacz膮膰. Nazywam si臋 Krzysztof i mam 13 lat. Pochodz臋 z wojew贸dztwa Podlaskiego, a dok艂adnie z Bia艂egostoku.聽Na co dzie艅 jestem osob膮, kt贸ra stara si臋 by膰 obiektywna, nie patrze膰 typowo na "osi膮gi" danej osoby, ka偶da osoba jest tak samo cenna co druga, nie ma wyj膮tk贸w, charakteryzuj臋 si臋 tym, 偶e jak co艣 zaczn臋 to za wszelk膮 cen臋 b臋d臋 brn膮艂, by to sko艅czy膰, nie lubi臋 si臋 poddawa膰 w po艂owie drogi, pocz膮tku jej. Osobi艣cie jestem osob膮 kt贸ra ma do siebie du偶y dystans, nie denerwuj臋 si臋 na byle co, lubi臋 cz臋sto po偶artowa膰 sobie, wprowadzi膰 lu藕ny nastr贸j, bo to jest najwa偶niejsze, ka偶dy powinien jednak t膮 cz膮stk臋 siebie wlepi膰 w co艣, co brniemy, nie robi臋 nic na si艂臋, pracuj臋 zawsze, by osi膮gn膮膰 sw贸j cel, drogi na skr贸ty nigdy nie uznawa艂em, nie b臋d臋 uznawa艂. Nie wchodz臋 w konflikty, bo nie czuj臋 potrzeby szuka膰 "spin" kt贸re nigdy nic nie wnios膮, lepiej je za艂agodzi膰, ani偶eli dolewa膰 oliwy do ognia. (Mia艂em pewny problem, kt贸ry my艣la艂em, 偶e nie b臋dzie tak 艂atwy do rozwi膮zania, wr贸ci艂em pe艂ni si艂 do szko艂y , tak偶e nie zamierzam r贸wnie偶 odpu艣ci膰 i pracowa膰 du偶o, du偶o ci臋偶ej.

Chcia艂bym doda膰, 偶e jestem ogarem w sprawach Cs 1.6 jak i forum poniewa偶 prowadzi艂em 1 forum, oraz w razy p贸藕niej administrator wi臋c ACP i silnik mybb mam perfekcja, a co do serwer贸w FTP r贸wnie偶 ogarniam.聽

• Piwko 1
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Go艣膰
Ten temat zosta艂 zamkni臋ty. Brak mo偶liwo艣ci dodania odpowiedzi.
 Udost臋pnij

• Ostatnio przegl膮daj膮cy   0 u偶ytkownik贸w

• Brak zarejestrowanych u偶ytkownik贸w przegl膮daj膮cych t臋 stron臋.
  • Dodaj now膮 pozycj臋...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpocz臋ciem przegl膮dania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki u偶ytkowania oraz Polityka prywatno艣ci.