Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane Odrzucone [Redaktor] PorQue

PEDO II BRACIAK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór:

1. Imię: Krzysztof

2. Wiek: 13

3. Staż na forum: Mimo krótkiego pobytu na forum myślę, że jeszcze zdąrzę poznać administracje oraz użytkowników i na odwrót. Lubie nawiązywać nowe znajomości, ale staż to nie wszystko. Wracając do podpunktu 3 mój staż wynosi 1 dzień.

4. Jak sobie wyobrażasz swoją przyszłą pracę jako Redaktor?: Swoją pracę jako redaktor napiszę od myślników.
- Ciągłe pisanie tematów "Pytanie Dnia"
- Raz bądź dwa razy w tygodniu Wywiad.
- Moderowanie działu Redakcji.
- Dodawanie różnych dobrych zabaw, które są dosyć śmieszne.

5. Co przemawia za tym, żeby Cię przyjąć? (prosimy o dłuższą wypowiedź): Hmm, w sumie dobre pytanie, lubię pracować, dużo pracować, tam gdzie praca sprawia mi przyjemność, tak jest właśnie tutaj, do tej pory udało mi się dostać rangę "Chłop" oraz "użytkownik" (ale mam zamiar zdobyć inną), ale na forum próbuję dawać z siebie wszystko, zaangażowany lecę przed siebie, nie zwalniając tempa, bo im dłużej człowiek na "fali" tym lepiej się trzyma, poznałem wielkie grono ciekawych, pracowitych osób, wzoruje się na nich, bo doceniam w każdym calu ich pracę, chciałbym ich w jakiś sposób odciążyć trochę, bo widać gołym okiem, że jednak roboty jest co nie miara.

6. Posiadasz jakieś doświadczenie w tej dziedzinie? (gazetka szkolna, blog itp.): Niestety doświadczenia nie posiadam żadnego doświadczenia, ale myślę, że poradzę sobie z rangą Redaktor. Zawsze chciałem spróbować swoich sił w redakcji i spełniam swoje tak jakby, któreś marzenie z mojej listy, a moim zdaniem przyda się dodatkowa para rąk do pomocy.

7. Próbny materiał: Nie posiadam próbnego materiału, ale jak spróbuję załatwić sobie jakąś osobę. Wtedy przeprowadzę z nią wywiad i pokaże na co mnie stać.

Edytowane przez PorQue

• Właściciel

- Świeżo się zarejestrowałeś i już piszesz podanie na redaktora,

- Brak próbnego materiału, ty masz samodzielnie przygotować jakiś materiał redakcyjny, a nie inne osoby mają ci pokazywać swoje możliwości,

- Nie znamy cię w ogóle daj nam się poznać,

Na nie.

Ode mnie również masz nie:

- 20 godzin temu rejestracja

- Liczba zawartości: 3

- Jedyne co wiemy o tobie to wszystko z przywitania, brak zaufania z mojej strony (nie wiem jak innych)

- Wiek, jednakże jak widzę w miarę piszesz

- Praca próbna, według mnie to nie ma być wywiad, ponieważ przy nim masz mało kreatywności i tak naprawdę tylko zadajesz pytania oraz może coś tam poprawiasz (interpunkcja i ortografia)

- Punkt 4 jakoś mnie nie przekonuje, tylko pytania dnia, wywiady i zabawy? A gdzie Q&A,Cytaty na dziś itd.

Edytowane przez Slade.
  • GreenHejzka 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.