Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane Wywiad z Yanni

Krystek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

yanni.png

[Żwirek]: Cześć. Bardzo się cieszę, że zgodziłeś się na wywiad. Dzięki temu wywiadowi ja oraz reszta użytkowników będzie się mogła o tobie trochę więcej dowiedzieć. Czy jesteś gotowy?

[Yanni]: Serwus, jestem gotów. 

-

[Żwirek]: No dobra to zaczynajmy, na początku przedstaw się, powiedz, ile masz lat oraz skąd pochodzisz.

[Yanni]: Na imię mam Bartek. Osiemnastkę skończyłem pół roku temu. Pochodzę z województwa warmińsko-mazurskiego. Byłem z wami niedługo, ale wydaje, się jakbym był już tutaj miesiące. Na początku grałem na PB, ale jakoś mi się znudziło, także przesiaduje na forum i obserwuje najciekawszą sekcję, czyli Redakcja. Kto wie, może kiedyś nawet spróbuję zostać redaktorem. Ze względu na zamieszkanie czasem ciężko mi z Polskim, lecz staram się, jak mogę, w każdym razie jak coś będzie, nie tak to przymknij oko, haha.

-

[Żwirek]: Uhuhu z miłą chęcią bym cię zobaczył na randze Redaktor :DMoże zechciałbyś nam zdradzić, jakie atrakcje oferuje Twoje miejsce zamieszkania? Lubisz je? Czy może gdybyś miał wybór, to wolałbyś mieszkać w innym miejscu?

[Yanni]: Od kilku lat mieszkam za granicą w Londynie. Atrakcji jest wiele jak to w środku miasta, ale ja i tak często nie wychodzę, ew. na siłownie lub do baru. Jeśli miałbym wybór, chciałbym zamieszkać w jakiejś górskiej wiosce w Skandynawii lub w Austrii. Żyć tradycyjnie i nauczyć się lokalnego języka, zostać drwalem. Mieć kilka zwierząt. Takie miejsce byłoby idealne.

-

[Żwirek]: Górska wioska w Skandynawii zapowiada, się ciekawie sam bym chciał się wybrać w takie rejony. To może teraz coś o szkole, uczęszczasz nadal do szkoły czy może jesteś już po skończonej szkole, bo z tego co widzę, w przywitaniu nic nie było, na ten temat. Jeżeli nadal uczęszczasz do szkoły to, w której klasie jesteś?

[Yanni]: Byłem na pierwszym roku uniwersytetu, ale niestety ze względu na zdrowie musiałem przełożyć na następny rok. Studiowałem kurs pt. 'Construction management' czyli no ogarnianie budowy, że tak powiem. Zawsze chciałem studiować filozofie i spróbować szczęścia w polityce, ale jakoś tak wyszło, jak wyszło. W gimnazjum miałem przedmiot socjologii i to by było na tyle.

-

[Żwirek]: Pewnie zdrowie najważniejsze, a na szkołę nigdy nie ma za późno. Może teraz trochę o zainteresowaniach po zakończeniu szkoły. Co planujesz, robisz w życiu, gdy już skończysz rozdział ze szkołą?

[Yanni]: Zawsze miałem nadzieję wyjechać w góry, jak wcześniej wspomniałem. Jeśli nie wyjdzie to gdzieś indziej mieszkać w małej wiosce, jakoś cenie sobie cisze i spokój. Najważniejsze, żebym miał jakiś transport, bo praca w takiej wiosce może być trudna do znalezienia, dlatego mam też plan B. Jeśli nie dam rady utrzymać się w wiosce to poprowadzę życie samotnika, wyjadę gdzieś w dzicze jak najdalej od cywilizacji, i jakoś sobie poradzę. Takie przysłowione rzucenie wszystkiego i wyjechania w bieszczady, ale na poważnie. W takim miejscu wyprawa na rybki to by była jak sen.

-

[Żwirek]: Cisza i spokój powiadasz, lecz nigdy nie wiesz, czy na twojej drodze nie spotkasz jakieś partnerki i twoje życie już nie będzie prowadzone jako samotnik. No dobra to może zechciałbyś opowiedzieć nam o swoich zainteresowaniach, co lubisz robić w wolnym czasie?

[Yanni]: Trenowałem walkę mieczem i siłka. Ze względów zdrowotnych - czyli problem z kręgosłupem - musiałem przestać i dopiero za około 3-4 miesiące będę mógł wznowić trening siłowy, jak i mieczem. Tak się dzieje, jak się ma ponad 2 metry wzrostu, a za szybko się rośnie, niestety. Jak zrobię (mam nadzieję) ostatnią operację jutro, to jak dojde do siebie chciałbym nauczyć się kosackiego tańca ze szablą, zwykłej walki buhurt'owej i dodatkowo techniki długiego miecza Fiore Dei Liberi'ego. Bardzo podobają mi się też dwuręczne siekiery i bardzo chciałbym mieć jedną w mojej kolekcji, na przykład taka, którą ma Rollo ze serii Wikingowie. Oprócz tego ostatnio zacząłem rzeźbić w drewnie tak hobbystycznie, nie na poważnie.

Lubie też czytać, oczywiście Wiedźmin to ulubiona seria. Oprócz fantastyki lubię też książki Marka Aureliusza i ogólnie filozofie. Mam książkę Nietzschego, ale niestety jest ona trudna do zrozumienia, a nie chce czytać bez głowy, także odłożyłem ją na później.

-

[Żwirek]: Życzę ci, abyś kiedyś mógł powrócić do tego. Na pewno lubisz grać w CS'a, powiedz nam, jak zaczęła się Twoja przygoda z tą grą?

[Yanni]: Wszystko zaczęło się od 1.6. Zawsze grałem tylko na botach, bo kiedyś komputer w domu był słaby, a internet jeszcze gorszy, ale odkąd zacząłem grać online pierwszy serwer, na jaki trafiłem to PB, nie pamiętam na jakiej sieci. No ale niedawno znów zacząłem, i tak znalazłem wasze forum. 1.6 aż tak mnie bardzo, już nie ciągnie, ale jeszcze co jakiś czas odpalam cs:go. 

-

[Żwirek]: Każdy jakoś zaczynał, jedni gorzej drudzy lepiej, ale cóż cieszymy się, że trafiłeś akurat na nasze forum. To może teraz inny trudniejszy temat. Jakie cechy musiałaby posiadać Twoja przyszła partnerka, aby stał się kimś więcej, niż tylko znajomym? Czy posiadasz też swój ideał, jeśli chodzi o wygląd?

[Yanni]: I to jest trudne pytanie. W sumie od dłuższego czasu myślałem że nie potrzebuję związku i nie szukam żadnych partnerek. Jedyne co wymagam to to żeby ta osoba była w takim samym stopniu religijna i tradycyjna co ja. Jeśli chodzi o wygląd, jedyne wymaganie które mam to żeby miała białą skórę, tak już po prostu mam. Ideału nie mam bo ideał by był wtedy kiedy ta druga osoba by miała takie same uczucia jakie ja do niej, ale w każdym razie nie spieszy mi się. 

-

[Żwirek]: Niby trudne pytanie, ale jakoś poszło. To teraz trochę o forum. Co byś chciał na nim zmienić i dlaczego?

[Yanni]: Na pewno wprowadziłbym jakiś system hierarchii, który nie za bardzo zmienia uprawnień użytkowników, ale bardziej daje sztuczne poczucie uprawnień i wyższego stanowiska. Nie chodzi o posty, bo każdy sobie może nabić, tylko o czas od stworzenia konta, na przykład. Ulepszyłbym trochę system z grupami, bo jest on taki trochę sztywny. Dołączasz do grupy i koniec. Fajnie by było, jeśli wybrane grupy miałyby dostęp do nowej prywatnej sekcji forum dla nich. Nie z jakiegoś specjalnego powodu, ale tylko po to, żeby był taki fałszywy sens, że jednak ma się coś, czego nowi użytkownicy nie mają. 

-

[Żwirek]: Trudny temat już za nami to teraz, co myślisz o naszej brygadzie? Czy Twoim zdaniem powinny nastąpić jakieś zmiany?

[Yanni]: Nie miałem przyjemności dobrze poznać wszystkich z was, ale z tego, co widzę, właścicielka dobrała dosyć zgraną brygadę. Powiedziałbym, jednak że jest wam potrzebna osoba z doświadczeniem nadzorowania administracji. Taka pozycja nie ma żadnych przywilejów na serwerach lub forum (ew. oprócz dostępu do strefy administracji i podstawowych funkcji, jeśli takowe istnieją, nie jestem pewien, bo nie znam tego silnika forum.), ale jest ona od tego, żeby upewnić się, że każdy administrator zachowuje poziom. Jeśli byłbym na pozycji właściciela GH to, wprowadziłbym bardziej surowy 'kodeks postępowania' dla administracji. Osoba w pozycji nadzorcy w szczególności monitorowałaby zachowanie nowych członków waszej brygady, ale starszych też, i miałaby własny kodeks postępowania, czyli na przykład, w zależności od stopnia osoby, która złamałaby regulamin, nadzorca w odpowiedni sposób skontaktowałaby się z osobą powyżej lub właścicielem, jeśli zajdzie taka potrzeba, i wtedy temat przejmuje wyższa ranga w administracji. (Aby dodam, że z doświadczenia nie miałbym problemu w napisaniu odpowiedniego kodeksu postępowania lub zajęcia takiej pozycji) Członkowie młodsi i starsi mogą też skierować się do nadzorcy, jeśli mają jakiekolwiek problemy wewnętrzne.

Chyba że ranga nadzorcy miałby własne przywileje, czyli właściciel ustala, do jakiego stopnia może on dawać kary, czyli np. punkty na forum lub mute, ewentualnie dodać do forum permanentne uwagi, które pokazane byłyby na profilu.

-

[Żwirek]: Skoro był temat forum to, może teraz trochę o serwerach. Jakiego serwera brakuje Ci u nas na sieci?

[Yanni]: Brakuje mi serwera discord. Od dwóch lat używam discord i administrowałem różne serwery, nawet typu Roleplay lub po prostu zwykłe sieci, co miały 200+ osób. Zrobiłem też kilka własnych, ale mój najlepszy, który niestety umarł miał, najwięcej 50 członków. Widziałem niedawno na forum, że ktoś już to proponował, ale niby wam nie wyszło - może po prostu nie mieliście dobrego menedżera, hehe. Ale prawdą jest, że discord nie jest jeszcze tak bardzo popularny w Polsce, jak w innych krajach, więc może dlatego użytkownicy nie za bardzo korzystali. Ja dodałbym boty dla rozrywki typu muzyczne, robił dodatkowe konkursy np. karaoke i system 'pracy' gdzie użytkownicy codziennie mogą zapracować, i za jakąś sumke kupić np. właśną rangę na discord (oczywiście niepołączoną z forum). Nie raz takie coś ogarniałem, to się troche rozpisałem, ale to już zależy czy administracja się zgodzi.

-

[Żwirek]: Jeżeli znajdziesz kiedyś chęci to, możemy pomyśleć o discordzie. Jeśli mamy już temat serwerów to chciałbym zapytać o to, jakie masz zdanie o wykonaniu serwerów przez naszego technika. Czy masz jakiś serwer, który uważasz za najlepiej wykonany?

[Yanni]: Grałem niestety tylko na PB i jest solidnie wykonany. Wasz technik jest świetny i nigdy nie było żadnych problemów technicznych, kiedy ja grałem. Chyba więcej mówić nie trzeba. 

-

[Żwirek]: No dobra myślę, że wystarczająco dużo już o tobie wiemy dlatego, dziękuję ci za poświęcenie większej chwili oraz chęci z twojej strony.

[Yanni]: Chciałbym też podziękować za możliwość uczestnictwa w wywiadzie, naprawdę podobało mi się wziąć w tym udział. Do zobaczenia! 

-

• Superka 4
  • Piwko 1

Premium

Szczerze bardzo miło się czytało Wywiadzik z @ Yanni. Do takiego stopnia sie zaczytałem, że myślałem, że nie ma Końca. Poprostu piekny wywiad. Przyznaje dla mnie wywiad jest bardzo słabą stroną,no ale kiedyś też będę robił takie fajne wywiady o życiu itp.

Więcej wywiadów z @ Yanni

Edytowane przez `VerteX
  • Superka 2

Chyba jedyny wywiad, który mi się przyjemnie czytało (a czytałem może dwa xD). Osoba oczytana, interesująca się wieloma rzeczami z różnych dziedzin. Ciekawe koncepcje na temat rzeczy, które mogłyby być wprowadzone na forum, nowe pomysły to coś co prowadzi do rozwoju. Co do serwera Discord to jestem za tym, aby taki powstał. Sam korzystam od dłuższego czasu i śmiało mogę stwierdzić, że ma o wiele więcej do zaoferowania niż Teamspeak. Jest wiele botów, które mogą oferować różne rzeczy typu granie w gierke poprzez pisanie komend (używam sobie OwO bota i mam nieźle rozbudowane zoo :D).  Posiada również kanały tekstowe na których można sobie popisać z innymi. Możliwość dodawania własnych ikonek jest koxem totalnym. Tak jak już było powiedziane w wywiadzie Discord nie jest aż tak używany w Polsce, ale mam nadzieję, że w niedługim czasie to się zmieni. Ogólnie rzecz biorąc wywiadzik kox. Pozdrawiam cieplutko.

• Superka 2
  • Pijany? 1

Ciekawy wywiad, sam redaktor bardzo się postarał, ale osobą udzielająca wywiadu również. Przyjemnie się czyta wywiady z ludźmi, którzy mają wszelakie zainteresowania. Więcej takich, poproszę! :3

• Like 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.