Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane Zbanowany odwolanie by karcek95

karcek95
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: karcek95
IP/Steam ID:
STEAM_0:1:199079757

Nazwa serwera: [GreenHaze.pl] speedrun
Data oraz godzina otrzymania bana: 23.01.2020 godzina 21:06

Link do paczki ze screenshot'ami:  https://megawrzuta.pl/download/a81d274ff982c697caaa9a0329f9c4ff.html
Powód bana: you are bin banned fro this server

Opis sytuacji: gralem sobie z kolega na serwerku on 4fun napisal ze oszukuje, ktos tam dopisal ze mam walla (nawet nwm co to wall) i po chwilce peak wlepil mi perma i nawet nwm za co dokladnie jest ten ban

• Właściciel

@ karcek95 po tym jak Exi napisał, że odpalony latasz odpaliłem ftp serwera, logi -> logi anty cheata i co? nasrane X razy o "CheatKeys - A lub D" @ Stenziu wie o co chodzi, (auto strefki :))

Nie dość, że na deathrunie masz perma za AD, to jeszcze Ci pozwoliłem grać na speedrunie ale nie na odpale :3 nie wnikam czy z bólu dupska wczoraj wbiłeś na serwer na odpale (logi były z wczoraj, a dokładnie od 00:29:29), nie raz jeszcze na czacie AC wypisywał co kto jaką komendę wpisał w konsole lub na czacie, Tobie wypisywało "strafes", czy bind, czy kit albo cheat nie wnikam bo i tak to ignorowałem. No ale jeśli już logi AC były całe usrane w Twoim nicku/sid/ip to już tego chyba się zignorować nie da :) 

Brak UB.

//btw SS'y się wrzuca jeśli się dostało bana "Wstaw/Wrzuć screeny na forum: GreenHaze.pl" :DDD 

Edytowane przez peKUŚ.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.