Skocz do zawartości

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

West.

Skarga Muchomorek

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
Twój nick: @ West.
Nick osoby oskarżonej: @ Muchomorek ♡
Powód skargi: Nie rowne traktowanie. Kolesiostwo.
Dokładne wyjaśnienia: Dlaczego @ TaktycznyFFA ktory nie zlozyl nawet podania dostaje Admina ? Zasady ma kazdy , bez wzgledu na to ile sie kogos zna. Chcesz admina ? Pisz podanie.
Proponowana kara: 
Dowody (obowiązkowe): 

Brak podania. 

Jesli traktujemy sie rowno to rowno. Czas moze kazdego przypilnowac, bo jak narazie ci co duzo tylko mowili, malo zrobili. Ja mam trzymac sie zasad to inni rowniez. To dziala w kazda strone . Dziekuje pozdrawiam. 

Edytowane przez West.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Administrator

Dlaczego wypisałeś tylko @ TaktycznyFFA śmiem stwierdzić że skoro wymieniasz tylko jedną osobę to @ Tata.kokoFFA , @ frugoN hsFFA , @ RekaWatykanu, @ Emzii ♥, @ Doctorr, @ b0tzDR i @ Żwirek ♡ bez podania ci nie przeszkadza?

• Gratulacje! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żeby dostać admina na FFA bez podania trzeba być kozakiem totalnym i bić metki w m2. Nie rozumiem twojej spiny. Dlaczego akurat teraz jak jakiś ziomek ma admina bez podania się spinasz? xd

• Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@ Żwirek ♡

Nie wnikam co robiliscie przed moja osoba. Wymienilem ta osobe poniewaz taka akcja byla kiedy ja jestem na tej sieci. Sorki no... mam tu swoje serwery a ja nie chce kolejnego kolesiostwa ogladac :D

@ Stenziu

bo jesli ktos wymaga ode mnie dlaczego nie od innych ? 

Skoro inni dostaja cos bez podania, z jakiej racji ja mam cos zglaszac w dzialach ?

Na przyszłość niech właściciel zgłasza w odpowiednim dziale.

Edytowane przez West.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
✪ Sponsor

@ West., była sytuacja, że @ Muchomorek ♡ napisała na czacie, gdy powstało FFA, że potrzeba szybko adminów. Napisałem do niej na pw, zgodziła się. Skoro jest w tym jakiś problem to proszę o wycofanie mi admina z serwera :smirking Mogę napisać podanie, dlaczego nie.. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Administrator

@ West. widzę ciągłe tłumaczenia jak wygląda sytuacja w ogóle do ciebie nie docierają... I nie jest to jedyna osoba :)

1. @ RekaWatykanu- 8 styczeń nadanie admina ffa, 
  2. @ Emzii ♥- 6 styczeń nadanie admina ffa,
  3. @ frugoN hsFFA - 6 styczeń nadanie admina ffa,
  4. @ Tata.kokoFFA - 6 styczeń nadanie admina ffa.

I to wszystko było w czasie twojego przyjścia na GH :) Więc totalnie nie rozumiem twojego rozumowania, ty bierzesz to jako kolesiostwo, a my jako pomoc w administrowaniu serwera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ Doctorr

No i tak wlasnie nie powinno byc, zalatwianie przez PW TS itp admina. Od tego mamy dzialy jak to @ Muchomorek ♡ stwierdzil. W takim razie po co taki temat jak szybka rekrutacja ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@ Żwirek ♡

A czy ty w koncu zrozumiesz ze masz dzial od tego ?  Moze ty najwidoczniej nie widzisz dzialu czy jak ?

Edytowane przez West.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Administrator
Teraz, West. napisał:

@ Żwirek ♡

A czy ty w koncu zrozumiesz ze masz dzial od tego ?  Moze ty najwidoczniej nie widzisz dzialu czy jak ?

A czy ty zrozumiesz że @ Radek ☆i @ Muchomorek ♡ to właściciele serwera i to że takie, a nie inne osoby otrzymały rangę @ AdminFFA  to celowe posunięcie aby serwer nie stał bez administracji.

Z tego co widzę tylko ty masz ciągłe problemy o byle gówno, ciągle prowadzisz do "spin" z niczego. Tylko ty w tym widzisz kolesiostwo...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra, bo to już przestaje mieć rację bytu...

@West. czy ty w końcu skończyć gadać o tym temacie? Płyta Ci się zawiesiła? Nie rozumiesz sie wkurwiasz tylko tym pisaniem o jednym. Nie drąż temu tego tematu. Nie wnikam to co się dzieje pomiędzy @ Muchomorek ♡a @ TaktycznyFFA .  Są dobrymi znajomymi, to co że dostał od tak admina. Osób jako adminów ciągle potrzebujemy, też zaraz mogę Ci ściągnąć znajomego na admina i też się przypierdolisz? Daj nam w końcu spokój, to jest nasz serwer i nie wpierdalaj się tu. Zajmij się swoimi serwerami i zrób regulamin i głosowanie na coda xD

• Superka 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

Sieć serwerów GreenHaze powstała 11 maja 2016 roku. Z każdym kolejnym dniem staraliśmy się ją rozwijać robimy to nadal. Efektem tego są liczne serwery, bardzo dużo aktywnych użytkowników oraz tętniące życiem działy forum. Gwarantujemy profesjonalizm oraz świetną atmosferę. Doceniamy każdego, kto chce być częścią naszej społeczności. Można to zauważyć dzięki częstym konkursom czy plebiscytom. Jesteśmy otwarci na zmiany, a zarazem wiemy co to stabliność. Zostań wśród Nas, a na pewno znajdziesz dla siebie coś, co nie pozwoli Ci przejść obojętnie dalej. Sieci jest wiele, ale GreenHaze tylko jedno!

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.