Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane Odbanowany Unban Deathrun

Gorzowiak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Gorzowiak
IP/Steam ID: 85.202.110.140

Nazwa serwera: deathrun
Data oraz godzina otrzymania bana:  z amx bans wynika, ze 28.01.2020 21:54

Mapa: nie mam pojecia

Powód bana: wykryto gstrafe hack

Opis sytuacji: Sytuacja wyglada tak, ze wrocilem sobie po kilku letniej przerwie na deathruny i pobralem nieswiadomie config gdzie byl autoduck i otrzymalem zasluzonego bana na serverze. Admin mnie wczoraj odbanowal, przyszedl do mnie kolega i mi o tym powiedzial, zagralem na serverze z 2 mapy i wyszedlem z domu. Dzisiaj probujac wejsc na server ukazuje sie moim oczom:

[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] You are banned from this Server! 
[AMXBans] You are permanently banned. 
[AMXBans] Banned Nickname : grochu 
[AMXBans] Reason : ' 7 *WYKRYTO* GstrafeHack ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ GreenHaze.pl 
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_ID_LAN ' 
[AMXBans] Your IP : ' 85.202.110.140 ' 
[AMXBans] ========================================

Uzywam NordVPN+ do internetu z ktorego korzystam ma dostep kilkanascie osob mozliwe, ze to jest problemem. Raczej wszyscy, ktorzy widzieli jak gram widza, ze nie posiadam zadnych dodatkowych programow.  Wydaje mi sie, ze  glupota byloby odpalac ten sam config za ktorego dostalem bana wczesniej po przedluzeniu premki.

Prosze o unbana, nie bylo mnie w tym czasie nawet w domu, zrobilem dzisiaj format komputera i zainstalowalem cs 1.6 od nowa na czysto.

Bardzo mi zalezy na unbanie, bo jest to jeden z najlepszych jak nie najlepszy server w Polsce  gdzie mozna sobie w milej atmosferze poskakac jak za dawnych czasow.

Wiem, ze wczesniej skwasilem z tym cfg, ale teraz to na prawde nie jest moja wina i nic nie zawinilem. 

3 godziny temu, RekaWatykanu napisał:

@ peKUŚ. co z tym robimy? Osobiście bym dał drugą szansę, jeśli na prawdę nie sprawdził cfg i miał tam AD.

Wiem ze nie moje miejsce na wypowiedz, ale jeste za by dac mu druga szanse.

Koledze zalezy na ub inaczej by nie rozpisywal sie tak xdddd + na dr admini wbijaja jak sie im podoba + pod innymi nickami wiec jak by kolega gral na AD to go zlapiemy :)

tyle odemnie. 

• Piwko 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.