Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane Uniewinniony Skarga :D

`Bi [A] ły :>
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Premium

Nick oskarżyciela: -Zó1tY-

Nick oskarżonego: Boykaa

IP/SID oskarżonego: Nie Posiadamy

Powód skargi: Wywalone na Serwer

Krótki opis sytuacji: Pisałem na [email protected],żeby sprawdził Typa, nie sprawdził. Całą mapę był AFK - Cs_Alpin

Dziecko krzyczało przez mikrofon. Zero Reakcij

Dowody (Screeny/Demko z HLTV): Narazie brak,jakby było potrzebne następnym razem zrobie screena lub demko rozpisze :D

Proponowana kara: To zostawiam dla @ Żwirek ♡ i @ Muchomorek ♡

Widze ze jestes ambitny bo ostatnio mi mowiles ze cie "udupilem" i ty zrobisz ze mna to samo i dazysz do postawionego sobie celu. 

1. W grze nie ma takiego nicku jak Boykaa tylko Boyka

2.Powód skargi: Wywalone na Serwer poczym to twierdzasz? po 1 sytuacji? w ktorej nie bralem udzialu bo bylem afk?

3.Krótki opis sytuacji: Pisałem na [email protected],żeby sprawdził Typa, nie sprawdził. Całą mapę był AFK - Cs_Alpin twoja skarga mija sie z twoja wypowiedzial bo skoro bylem afk tak jak napisales to jak mialem interweniowac skoro mnie nie bylo (afk away from keyboard oznacza z dala od klawiatury)

4. wszedlem widzialem ze napiales jestes? odpialem ci 2 razy cos w stylu  ze tak co tam? nie odpowiedziales nic....

5.Nie bylem jedynym adminem przebywajacym na serverze poniewaz byl jeszcze nowy admin Zygzyg wiec jakby "dziecko krzyczalo przez mikrofon" napewno by zareagowal.

6. Skoro kogos oskarzasz to udowodnij to odpowiedzimi dowodami bo raczej po twoich klamstwach nie kazdy uwierzy w twoje slowo bez upewnienia sie.

Chcesz pograzyc mnie a jak narazie pogarszasz swoja aktualna sytuacje :)

• Właściciel
19 godzin temu, `VerteX napisał:

Dowody (Screeny/Demko z HLTV): Narazie brak,jakby było potrzebne następnym razem zrobie screena lub demko rozpisze :D

Haloo >.<

Jeśli piszesz skargę to nie tak O, Ty widziałeś i masz rację i każdy ma Ci wierzyć.. NIE.

Jakbyś zauważył na swojej własnej osobie, że każda skarga na Ciebie "przez graczy serwera" miała jakieś demko albo ss'y :3 skarga nadaję się jedynie do kosza/archiwum, a nie rozpatrywania :) 

Ale co zrobią Właściciele to nwm :3 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.