Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane Odrzucone [UBT] `VerteX V2

`Bi [A] ły :>
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Premium

Wymagania:

- Minimum 50 postów. +

- Umiejętność pracowania w grupie. +

- Minimum 16 lat. -/+

- Dużo wolnego czasu na sprawdzanie demek i screenshotów. +

- Sprawny komputer. +

- Pojęcie na temat demek i ssów. +

Imię: Kamil

Umiejętność sprawdzania demek (0-10): 10

Umiejętność sprawdzania screenów (0-10): 8

I

le posiadasz czasu na pełnienie obowiązku UBT?:  Tyle ile mi da dany Dzień. Jak najbardziej mogę posiadać do 3h dziennie nawet Jak będę w SQL. Tyle czasu, żeby pomóc Graczom o szybkie Unban lub rozpiskę :D 

Dlaczego właśnie Ty?: Ponieważ, co 3 rączki to nie jedna, zawsze chciałem pomagać Graczom. Jeżeli te Podanie zostanie rozpatrzone to będzie moja pierwsza Ranga UBT, i po raz pierwszy będę miał z Tym doczynienia. Jestem osobą miłą,szczerą i prawdomówną-nie zawsze ale jak jest sprawa bardzo poważna jestem w stanie Wszystko powiedzieć

Coś o sobie: No to Tak, troszkę się rozpisze .

Mam na imię Kamil, jak wszyscy może wiedzą, mam rocznikowo 16 Lat, Moją pasją, było zostać opiekunem,UBT itd... danego Serwera. Zacząłem grać w Cs'a jak miałem niemal 6 Lat (HIT) najpierw moja siostra zaczęła grać a ja po niej ściągłem , więc pod sumując Gram już 8 Lat. Moje Hobby jest Zostać w przyszłości Siatkarzem, Zapaśnikiem oraz Osobą , które Grają w Ping-Pong.

Edytowane przez `VerteX

Premium

Na nie:

51 minut temu, `VerteX napisał:

Wyjątki robi się osobom które naprawdę robią wrażenie jak na swój wiek.

16 minut temu, `VerteX napisał:

Jestem osobą miłą,szczerą i prawdomówną-nie zawsze ale jak jest sprawa bardzo poważna jestem w stanie Wszystko powiedzieć

-Nie raz pokazałeś że nie jesteś wystarczająco dojrzały na jakąkolwiek pozycję. Z tego co wiem to muchomorek dała ci drugą szansę na PB i też ją zmarnowałeś, także nie widzę powodu czemu miałaby ci dać trzecią.

-Interpunkcja i składnia pokazuje że znów się nie postarałeś, mimo że w twoim podaniu na moderatora każdy ci o tym wspomniał. Jestem w stanie zrozumieć że to nie jest twoja mocna strona, ale wkleić podanie w jakieś narzędzie online żeby ci samo naprawiło błędy to nie jest żaden wysiłek.  Może tak się nie wydaje ale ładnie napisane podanie robi dużą różnice. 

-Z tego co widzę to UBT doskonale sobie radzi, także dodatkowa osoba nie jest potrzebna.

32 minuty temu, `VerteX napisał:

Coś o sobie: No to Tak, troszkę się rozpisze .

Mam na imię Kamil, jak wszyscy może wiedzą, mam rocznikowo 16 Lat, Moją pasją, było zostać opiekunem,UBT itd... danego Serwera. Zacząłem grać w Cs'a jak miałem niemal 6 Lat (HIT) najpierw moja siostra zaczęła grać a ja po niej ściągłem , więc pod sumując Gram już 8 Lat. Moje Hobby jest Zostać w przyszłości Siatkarzem, Zapaśnikiem oraz Osobą , które Grają w Ping-Pong.

-Jeśli twoim marzeniem było zostać opiekunem UBT, to czemu zrobiłeś dwa razy podanie na PB, potem na moda a dopiero teraz do UBT? Ewidentnie szukasz sobie pozycji na siłe. Jeśli chcesz ode mnie radę, to odczekaj dłuższy czas, popracuj nad sobą, postaraj się odzyskać nasze zaufanie.

Jakieś tam doświadczenie i aktywność to plusy, ale minusy stanowczo je przeważają. 

PS. Trzy zdania nie oznacza że się rozpisałeś, napisz tak 10+ to będzie rozpisanie się.

• Like 1
  • Przykro mi 1

Jestem na nie, wszędzie próbujesz się wepchnąć na siłę. Z rangi do rangi, admin PB, mod, teraz UBT. Co będzie następne? Nie leć na rangi, bo sobie psujesz tym reputację i pokazujesz swoją niedojrzałość. Poza tym wątpię w Twoje umiejętności co do sprawdzania ss i demek, uwierz, że nie masz takiego doświadczenia, na pewno. 

• Like 2
  • Zmieszany 1

Znowu na nie:

- wątpie, że masz aż tak duże doświadczenie w rozpisywaniu demek. 

- Lecisz na rangi :v

Jeszcze mnie ciekawi, jak masz aż tak duże doświadczenie w rozpisywaniu demek i sprawdzania ss'ów, przecież wspomniałeś, że jak podanie będzie przyjęte to pierwszy raz będziesz miał rangę ubt. Coś tu mi nie pasuje :hmm

Na nie:

To że potrafisz włożyć demko do folderu i włączyć je nie daje tobie tej *8* 

- widuje cię czasem na forum, ale wgl cię nie znam 

- aktywność też nie jest żadnym plusem 

- lecisz na rangi

- potrafisz irytować i w przyszłości wiem, że będzie z tego problem :)

No to tak, jestem na Nie. XD

Już tłumaczę. 

Cytat

Moją pasją, było zostać opiekunem,UBT itd... danego Serwera.

Jak to pewna osoba powiedziała, Twoją pasją jest zawładnąć nad serwerami GH. 

Jezeli już chcesz się jakoś przyczynić do naszego rozwoju, zacznij od czegoś prostego. 

Co z tego że dostaniesz ubt jak Ci się to za tydzień znudzi i będziesz chciał opiekuna ubt a nawet pewnie nie wiesz czym osoba na tej randze się zajmuje. 

Walisz tymi podaniami jak Zorro biczem w ostatnim odcinku. 

Zaczynasz robić sobie taką reputację, że bardziej dałbym na tak typowi, który dopiero dołącza i go nie znam, niż tobie. 

Proponuję Ci spróbować jakiegoś adminowania lub np promotora czy admina fb, przyczynisz się w pewnym stopniu do rozwoju, zyskasz "szacunek" i wtedy próbuj dalej. 

• Like 1
  • Haha 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.