Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane Odrzucona Plugins

`Bi [A] ły :>
 Udostępnij

Zgadzasz się z tym Pluginem ?   

3 użytkowników zagłosowało

1. 1. Zgadzasz się z tym Pluginem ?

• Tak
      0
    • Nie
      3

Rekomendowane odpowiedzi

Premium
  • Nazwa propozycji:   Wgranie Pluginu AntyCheat
  • Co wniesie nowego?: Szczerze,niewiem może i mnie osób ale chociaż czystych i bez wh
    • Krótki opis*:  Pisząc do administracji na [email protected], żeby sprawdził typa jakiegoś i nie jest pewny bo może na czas gdy sprawdza wyłącza Wh a jak gra to znów włącza.
    • Tak To by np za Skrypty min: AutoBh- Ban na Tydzień a za OpenGl- perma plus odwołaj się na forum.
    • Mniej pracy Administracji. Większość administracji chce sobie nabijać na top15 i nie chce im się typa sprawdzić. To by szybsza Reakcja była 
  • @ Żwirek ♡ Jak by był AntyCheat, to by nie grali na WH pozdro :*

Edytowane przez `VerteX

• Właściciel

@ peKUŚ. wypowiedź się bo mi słów brakuje :facepalm

Sytuacja z dzisiaj wszedłeś na serwer i od razu na [email protected] pisałeś aby sprawdzać tego i tego :y 

Bo drugie gdybyś zauważył to na serwerze są Anty Cheaty.

Zauważyłem że dla ciebie co 2 osoba na PB ma WH :3 Jak miałeś admina to jakoś nie było widać z twojej strony banów :D 

Śmiem zauważyć, że nie każdy AntyCheat zablokuje WH, więc wgranie jakiegoś AntyCheata nie pomoże z twoimi problemami ziomuś, to tak jakbyś wgrał Anty X-ray w minecraft, nadal X-Ray będzie działał doskonale.

• Właściciel

Skoro taki wygadany jesteś na temat anty cheatów to może napisz tak genialny plugin/binarke do metamoda, który będzie w stanie WEJŚĆ W PLIKI GRACZA podczas jego wejścia na serwer, sprawdzić DOSŁOWNIE WSZYSTKO w ułamki sekund i nie wyjebać serwera przez to :3  (sram na re-checker/ bo to i tak "glupi" anty cheat.)

BTW, na serwerze są antycheaty :) 

Najchętniej bym Twój temat uznał za nabijanie postów, ale ja tu nie rządzę :3 

• Like 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.