Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane Przyjęte Podanie Vegaz

Vegaz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania:

- Minimum 50 postów. 

- Umiejętność pracowania w grupie. 

- Minimum 16 lat. 

- Dużo wolnego czasu na sprawdzanie demek i screenshotów. 

- Sprawny komputer. 

- Pojęcie na temat demek i ssów. 

Wzór:

Imię: Kevin

Umiejętność sprawdzania demek (0-10): 7

Umiejętność sprawdzania screenów (0-10): 9

Ile posiadasz czasu na pełnienie obowiązku UBT?: Aktualnie mogę dużo czasu poświęcić na wypełnianiu obowiązków UBT ( codziennie jestem na forum po kilka godzin ).

Dlaczego właśnie Ty?: Jestem dosyć ogarniętą osobą, często sprawdzałem demka nie będąc członkiem UBT, strasznie lubię do czegoś się przydać, niektórzy to zauważyli aż za bardzo, posiadam dużo wolnego czasu na rozpisywanie demka oraz ssów. Chciałbym pomóc sieci w rozwoju. Zauważyłem również że mało osób jest w UBT, dlatego chciałbym spróbować swoich sił na tym stanowisku, a nie na innym.

Coś o sobie: Mam na imię Kevin, w czerwcu będę miał 20 lat, chodzę do liceum, mam brata bliźniaka który również korzysta z tego forum pod nickiem @ Watterson, chodzę na siłownię, uprawiam Street Workout, po ukończeniu szkoły zapisuje się na kurs Trenera Personalnego oraz Kurs Dietetyczny, ogólnie jestem sympatyczną osobą, można mnie polubić, można ze mną porozmawiać na wszystkie tematy a ja się dostosuje do osoby, kiedyś byłem bardzo agresywnym chłopakiem, ale z wiekiem zrozumiałem, że to nie było potrzebne mi do życia, niestety niektórych tutaj zawiodłem i chciałbym jakoś się zrewanżować w pomocy jako członek UBT. 

• GreenHejzka 1
  • Superka 1
  • Pikachuuuu 2

Premium

Taki sidenote:

26 minut temu, Vegaz napisał:

Zauważyłem również że mało osób jest w UBT, dlatego chciałbym spróbować swoich sił na tym stanowisku, a nie na innym.

Składasz bo muchomorek napisała że potrzeba osoby do UBT, a nie dlatego że sam zauważyłeś. :D

2. 

26 minut temu, Vegaz napisał:

Ile posiadasz czasu na pełnienie obowiązku UBT?: Aktualnie mogę dużo czasu poświęcić na wypełnianiu obowiązków UBT ( codziennie jestem na forum po kilka godzin ).

No tutaj pewnie sama twoja ilość postów na czatboxie jest wystarczającym dowodem aktywności, hehe. 

Podsumowując: 

Jestem na tak

+Umiejętność sprawdzania demek i ss, 

+Wiek

+Spełniasz reszte wymagań

-Jedyny minus to twoja postawa do warna na Discordzie GH, cytując 'Przynajmniej darmowa ranga XD'. Mam nadzieję że to był jednorazowy 'wybryk'. 

Edytowane przez Yanni
  • Superka 1

Nie patrząc, jesteśmy braćmi, ale zawsze mogę napisać z wielu powodów, że jestem na NIE, ale tym razem tego nie zrobię, więc doceń to ;) 

+ Wiek

+ Ogarnięty 

+ Spełniasz resztę wymagań 

- to samo co wspomniał wyżej @ Yanni

Poza tym, jesteś często na forum, dużo osób ciebie akceptuje jako osobę, a nie jako kogoś innego, mimo wielu wybryków (miej od moich XD), ale dałbym Ci szansę, więc jestem na TAK

Premium

Na  NIE

-Podanie słabo napisane

- Wątpię, żebyś miał umiejętność ss 9, dałby ci ktoś Ss przerobionego i byś nawet nie wiedział czy czysty czy spalony

-Mało rozpisane podanko

Edytowane przez `VerteX

Przez Justyna ^^,

Minimum 3 argumenty.

• Haha 3

Jestem na tak. Wiem, że to dobry ziomek, który się przykłada do swojej roboty. 

+ Wiek 

+ Doświadczenie 

+ Podanie ładnie rozpisane 

+ Mało jest UBT, przyda im się pomóc na pewno ^^

• Superka 1

Jezeli to vegaz vegaz to napewno na NIE bo nikogo na serwerach juz nie bedzie ;p 

Nie no, 

+ wiek

+ doswiadczenie

+ checi 

Jeste na Tak

• Piwko 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.