Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane Darmowe filmy oraz seriale

Vegaz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka :3

Od niedawna skończyła mi się licencja na Netflixie oraz CDA więc szukałem na necie jakiś darmowych alternatyw takich stron.

No i nic nie znalazłem, wbiłem na bloga zapytać czy jest jakaś strona, pisali, że nie ma i nie będzie..

I tutaj przychodzę z jedną stroną którą jednak udało mi się cudem znaleźć!

Link:

https://3filmy.com

TROCHĘ O STRONIE:

Strona nazywa się 3Filmy

Na tej stronię najdziemy nowe filmy oraz seriale (często dadzą najnowsze Hity)

Niestety strona pozwala oglądać w 720p, ale nie jest źle!

Co najważniejsze, brak reklam!

Możliwość zapisywania ulubionych filmów oraz seriali.

Wskaźnik procentowy który oblicza w ile % dany serial został przez nas obejrzany.

Strona oferuje aktualizacje.

Możliwość wyboru LEKTOR a NAPISY.

Wyjdziesz w trakcie filmu i nie wiesz która minuta? Spokojnie, strona zapewni szybki zapis gdzie skończyłeś/aś film!

Strona również oferuje pobieranie, które również jest za darmo, przycisk znajduje się po prawej stronie na dole.

INFO:

Gdy już wejdziemy na tą stronę i wybierzemy jakiś film/serial to się pewnie zdziwmy dlaczego mamy ustawione 360p

A więc.. na tej stronie trzeba się zarejestrować by powiększyć sobie do 720p (za darmo)

Podczas rejestracji nie podajemy żadnych danych do konta bankowego, także spokojnie :D

Jak już się zarejestrujemy, trzeba wejść na pocztę potwierdzając link aktywacyjny.

Po tych czynnościach możemy śmiało korzystań ze strony i oglądać wszystko i pobierać bez limitu! 

Więc jeżeli jesteś Polaczkiem Biedaczkiem tak jak w tej chwili ja, polecam stronkę :3 

Edytowane przez Vegaz
  • GreenHejzka 1
  • Superka 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.