Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane Odrzucona propozycja

crosser
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• Nazwa propozycji:  nowa klasa lub zmiana za tryhard
  • Co wniesie nowego?:są 2 postacie z statystykami szybkości i grawitacji a niewidzialności nie urozmaicenie .
  • Krótki opis*: dać jej 50 do niewidzialności to będzie lepsze bo nikt nie gra postacią tryhard jest bezużyteczna. 

11 godzin temu, crosser napisał:
  • Nazwa propozycji:  nowa klasa lub zmiana za tryhard
  • Co wniesie nowego?:są 2 postacie z statystykami szybkości i grawitacji a niewidzialności nie urozmaicenie .
  • Krótki opis*: dać jej 50 do niewidzialności to będzie lepsze bo nikt nie gra postacią tryhard jest bezużyteczna. 

Taa jeszcze czego. Moją najlepszą klase wywalac :/

Tryhard najlepsza klasa. I gram tą klasą wiec nie mów, że nikt nie gra. :)

A jak szukasz klasy z niewidką to Tajniak ;)

Na NIE

43 minuty temu, Influ napisał:

Taa jeszcze czego. Moją najlepszą klase wywalac :/

Tryhard najlepsza klasa. I gram tą klasą wiec nie mów, że nikt nie gra. :)

A jak szukasz klasy z niewidką to Tajniak ;)

Na NIE

Tak grasz chyba w snach tak grasz a nawet nie wiesz że tajniak został zmieniony wiec widać jak jesteś aktywny. Po drugie gram prawie 6 dni i nie widziałem oprócz mnie żadnego gościa co by grał tryhardem z lvl większym niż 20 wiec , takie argumenty z dziury.

• Właściciel

TryHard - Klasa bez ulepszeń.

Klasa bez ulepszeń nie ulegnie zmianie bo są osoby, które po prostu może wolą grać normalnie.. na dniach jeszcze wrzucę ulepszenie na to żeby wgl statystyk nie ulepszać :3 (takie sobie urozmaicenie).

Jedyna klasa z niewidzialnością to tajniak (premka), do zwykłych klas nie ma co dodawać "50" punktów, które i tak nic nie zmieniają..

• Superka 1

6 godzin temu, crosser napisał:

Tak grasz chyba w snach tak grasz a nawet nie wiesz że tajniak został zmieniony wiec widać jak jesteś aktywny. Po drugie gram prawie 6 dni i nie widziałem oprócz mnie żadnego gościa co by grał tryhardem z lvl większym niż 20 wiec , takie argumenty z dziury.

Widać, że tylko 6 dni jesteś :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.