Skocz do zawartości
Zostań Donatorem! ×
[Rekrutacja] Szukamy Grafika! ×
[Dołącz z serwerem do Greenhaze.pl] ×

Aktualności

Zmiany na forum

Wszelkie informacje znajdują się w poście, wejdź w "Czytaj więcej"

Zmiany/aktualizacje na serwerze PB+Klasy

Wszelkie zmiany oraz aktualizacje przeprowadzone na serwerze Paintball + Klasy.

Nowy motyw forum

Prezentujemy wam nowy motyw forum, który po raz kolejny wykonał dla nas ARISovsky. Wszelkie błędy lub propozycje zmian możecie zgłaszać w specjalnym do tego temacie. Zapraszamy do oceny i komentowania.

Nowy motyw forum

Prezentujemy wam nowy motyw forum, który po raz kolejny wykonał dla nas ARISovsky. Wszelkie błędy lub propozycje zmian możecie zgłaszać w specjalnym do tego temacie. Zapraszamy do oceny i komentowania.

Uniewinniony Skarga na admina

ZeuS KnoperS

Rekomendowane odpowiedzi

Zacznijmy może od tego, że gracz którego mi zgłaszałeś - za pierwszym razem jak na niego spojrzałem miał perk Auto BH, ma on steam'a i miał już 3-krotnie robiony SS'y. 

To że potrafił odbić się parę razy od ziemi na Samuraju nie jest od razu podstawą do tego żeby go banować za autoBH, a conajmniej dwa razy pisałeś o nim na u@ w momencie gdy nie było go na serwerze. Również to, że od razu nie dałem mu Screnów nie znaczy w cale, że nie reagowałem na twoje zgłoszenia, a napisałem Ci poźniej że gracz jest czysty.

Według mnie po prostu to że napisał Ci że Ty tak nie potrafisz nie jest od razu podstawą żebym jak najszybciej pozbył się go z serwera, bo Ciebie to uraziło. Mogłeś to od razu wyjaśnić na czacie a nie lecieć ze skargą na forum.

• Like 1

Nie musiałem od razu biec na specta bo wiedziałem o co chodzi, oceniłem gracza względem Twoich wytycznych i tyle w temacie, napisałem Ci poźniej że ok bez potrzeby wchodzenia na specta, a Ty dalej pisałeś na u@, miałem za każdym razem odpisywać? Uznałem że rozumiesz co do Ciebie mówie i to ignorowałem, nie będę spamował co rundę tym samym.

Znaczy to wygląda tak, że trochę głupio wygląda to, że admin gra i nie siedzi na spect, ale nie żeby od razu zgłaszać, jako admin wykonuje prace należycie, jedyny minusik co mi podpadło to siedzenie w grze częściej niż na spect xd

@ Żwirek ♡ Trzeba by było rozwiązać i zamknąć skargę.

• Właściciel

Jak rozwalić wasze wątpliwości na temat auto bh u graczy hmmmm.. ?

NA SERWERZE JEST ANTY CHEAT WYKRYWAJĄCY SKRYPTY NA AUTOBH JAK I AUTO DUCKA :3 

I do tego AutoBH jest dostępne nie tylko w perku ale także w sklepie za 6000$ :) 

Temat do kosza.

• Superka 1

• Sakura
15 godzin temu, Vegaz napisał:

Znaczy to wygląda tak, że trochę głupio wygląda to, że admin gra i nie siedzi na spect, ale nie żeby od razu zgłaszać, jako admin wykonuje prace należycie, jedyny minusik co mi podpadło to siedzenie w grze częściej niż na spect xd

@ Żwirek ♡ Trzeba by było rozwiązać i zamknąć skargę.

Dodawać nic nie muszę.

Oskarżony - Uniewinniony.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.