Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane My bora :D

Karolus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Stenziu napisał:

Spoko kolor. Osobiście to by znaczek z przodu na czarno zajebal (w sumie z tyłu tez😅) , tak samo fele. Co w nim siedzi? 

Już był wcześniej na czarno ale teraz zostawiłem chrom, a z tyłu już jest czarny :D Fele srebne zostawiam tylko naciąg chce zrobić :P Silnik to 1.9 SDI niestety bez turba :O

43 minuty temu, Meni napisał:

Gwint wsadź 

Gwint już siedzi planuje kiedyś air ride wsadzić :D

71965522_2334240273494144_4002089421636632576_n.jpg

11 minut temu, ZgreDeK3 napisał:

Kozak, a przy silniczku coś było robione czy fabryka? Bo wygląda kox, ale chyba to 70 koni to dupy nie urywa? :D

Na razie fabryka :D Może potem coś bo zamiaru sprzedawać nie mam :P 

49 minut temu, ZgreDeK3 napisał:

Zawsze można kupić jakiegoś golfa z anglii za 3/4k chociażby 1.9 tdi 150 kuca i swapa pierdyknąć :P

Tak jakaś bore TDI grata i na części tak myślałem zrobić :D

Gleby akurat nigdy nie rozumiałem xD Jakiś air ride regulowany to jeszcze spoko, ale stała gleba to xD Przecież jak tym jeździsz to oczy dookoła głowy, w połowe miejsc nie wjedziesz a hopki to już w ogóle :3

• Superka 1

38 minut temu, ZgreDeK3 napisał:

Gleby akurat nigdy nie rozumiałem xD Jakiś air ride regulowany to jeszcze spoko, ale stała gleba to xD Przecież jak tym jeździsz to oczy dookoła głowy, w połowe miejsc nie wjedziesz a hopki to już w ogóle :3

haha teraz jest jeszcze niżej niż była ale daje rade :DDD Jak widzę hopki to jadę 20 na godzinę :D Teraz muszę kupić dokładkę  do zderzaka z seata cupru i będzie mjut na ziemi :DDD

• Meni zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.