Skocz do zawartości

Aktualności

Nowy motyw forum

Prezentujemy wam nowy motyw forum, który po raz kolejny wykonał dla nas ARISovsky. Wszelkie błędy lub propozycje zmian możecie zgłaszać w specjalnym do tego temacie. Zapraszamy do oceny i komentowania.

Nowy motyw forum

Prezentujemy wam nowy motyw forum, który po raz kolejny wykonał dla nas ARISovsky. Wszelkie błędy lub propozycje zmian możecie zgłaszać w specjalnym do tego temacie. Zapraszamy do oceny i komentowania.

Nowy motyw forum

Nowy motyw forum

Zbanowany UNBAN

P$YCHO

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:P$YCHO
IP/Steam ID:95.160.157.33

Nazwa serwera:PB + Klasy

Data oraz godzina otrzymania bana:28. Mar 2020 - 09:49:55
Mapa:gg_mini_dust
Link do paczki ze screenshot'ami:https://megawrzuta.pl/download/640ef6b929074ab706ac9f9c886d87f5.html

Opis sytuacji:Gram u was juz z 2 msc i co chwile to samo mam bana zawsze na to samo dlaczego nie wiem moze rozwiazecie to bo takiebanowanie co chwile za byle co jest nie fajnie 

28 minut temu, Żwirek ♡ napisał:

Zaktualizuj paczkę ze screenami bo powinieneś mieć 5, a podesłałeś 4 :) 

Wyskoczył jakiś błąd ponieważ mam tylko te 4 a na innych mapach nic nie ma tylko tu jest wiec ja już nw sam :/

• Właściciel
2 minuty temu, P$YCHO napisał:

Wyskoczył jakiś błąd ponieważ mam tylko te 4 a na innych mapach nic nie ma tylko tu jest wiec ja już nw sam :/

Musisz mieć 5 screenów w folderze :) 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.