Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane Odbanowany Odwołanie

Vac ToJa#AUTHENTIC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Vac ToJa wtedy REtada
IP/Steam ID: STEAM_0 : 0 : 421104185
Nazwa serwera: only DD2
Data oraz godzina otrzymania bana: 10:28:49
Mapa: de_dust2

Powód bana: antiss.cfg?

Opis sytuacji:  Dzień jak co dzień. Pograłem z rana na csgo modzie, tata wrócił ze służby i zapytał się mnie czy nie poszedłbym z nim na budowę. Odpowiedziałem ,,Jasne, lecimy". Mój młodszy brat, z którym zacząłem grać u was resetował kompa (kiedyś mu pokazałem) więc zapytał się czy może pograć. Mówię mu, że tak tylko żeby nic nie instalował xD. Wracam z roboty wbijam patrzę ban na tydzień. Okazało się, że zachciało mu się czitować kur*a i to w dodatku na steam moim... W sumie to moja wina ponieważ, kiedyś pokazałem mu jak czitować, jak i gdzie wrzucać pliki itp. (sam byłem cziterem na maxa). Chcąc nie chcąc wbił na wasze dd2, które miałem w ulubionych zapisane. Ban jest słuszny ja chciałem się tylko wytłumaczyć tak, tak wiem tylko winny się tłumaczy. Jeśli można byłoby skrócić tego bana bądź całkowicie odbanować to byłoby git. Jeśli nie, nie chowam urazy. Brat już dostał swoją karę chyba wiadomo jaką xD. Ja nie chcę ponosić winy za czyjeś wybryki wiązałem z tą siecią przyszłość dlatego chcę mieć czyste konto. Tyle w tym temacie. Z fartem.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.