Skocz do zawartości

Aktualności

Nowy motyw forum

Prezentujemy wam nowy motyw forum, który po raz kolejny wykonał dla nas ARISovsky. Wszelkie błędy lub propozycje zmian możecie zgłaszać w specjalnym do tego temacie. Zapraszamy do oceny i komentowania.

Nowy motyw forum

Prezentujemy wam nowy motyw forum, który po raz kolejny wykonał dla nas ARISovsky. Wszelkie błędy lub propozycje zmian możecie zgłaszać w specjalnym do tego temacie. Zapraszamy do oceny i komentowania.

Nowy motyw forum

Nowy motyw forum

Przyjęta Emotka Wrr

Vegaz

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że lubię dawać czasem te emotikony to pomyślałem by ją tutaj dodać, czasem ktoś wkurzy czymś, ale w śmieszny sposób.

Ta emotikona pasuje do niektórych tematów.

Jeżeli to nie problem, spróbuję usunąć białe tło tej emotce.

Emotka "Wrr"

ezgif-1-00b5e4a73ad3 (1).gif

*Jeżeli źle trafiłem z działem to poproszę o przeniesienie*

Edytowane przez Vegaz
  • Like 1
  • Superka 3
  • Gratulacje! 1
  • Wrr 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.