Skocz do zawartości

Aktualności

Nowy motyw forum

Prezentujemy wam nowy motyw forum, który po raz kolejny wykonał dla nas ARISovsky. Wszelkie błędy lub propozycje zmian możecie zgłaszać w specjalnym do tego temacie. Zapraszamy do oceny i komentowania.

Nowy motyw forum

Prezentujemy wam nowy motyw forum, który po raz kolejny wykonał dla nas ARISovsky. Wszelkie błędy lub propozycje zmian możecie zgłaszać w specjalnym do tego temacie. Zapraszamy do oceny i komentowania.

Nowy motyw forum

Nowy motyw forum

Wywiad z Vegaz - wschodzący programista

Radek ☆

Rekomendowane odpowiedzi

Premium

Bez nazwy-1.png

[ Huna ☆]: Dzień dobry. W dzisiejszym wywiadzie goszczę nam dość znanego użytkownika, mowa o naszym członku UnBan Team'u Vegaz. Witamy, na wstępie opowiedz coś o sobie i skąd pochodzisz. 

[ Vegaz]: Mam na imię Kevin, mam 20 lat, pochodzę z województwa Śląskiego, mieszkam niedaleko Katowic. Chodzę do Liceum, po liceum chce pójść na kierunek Trenera Personalnego. Tworze serwery Metin2 na poziomie średnio zaawansowanym.

[ Huna ☆]: Dobrze, opowiedz coś o swoim mieście i dlaczego akurat wybrałeś taki kierunek. 

[ Vegaz]: Miastem bym tego nie nazwał, bardziej miasteczko, około +/- 4.000 ludzi mieszka w nim, niestety nie ma gdzie tutaj wyjść na piwo, ponieważ wszystko jest monitorowane i wszędzie są mieszkania, jedyne co w miasteczku moim jest fajne to Basen, ale tak to chu*nia. Siłownia też 50 zł za karnet, a to już mój garaż jest większy od tej siłowni. Dlaczego taki kierunek? A dlatego, że siłownia pojawiła się gdy "spotkałem" Adama Piwko, nagle wszystko się zmieniło, postanowiłem, że też spróbuje rozpisywać plany treningowe i dietę, dlatego też taka szkoła, no i tak, na dietetyka też zamierzam iść w przyszłości.

[ Huna ☆]: Rozumiem, mam nadzieję że poradzisz sobie i dalej będziesz dążył do tego celu. Chciałbyś może zostać w swoim miasteczku, czy pojechać gdzieś w świat?

[ Vegaz]: Mam w planach razem z bratem wyjechać na stałe do Niemiec, co do miast w Niemczech to wybraliśmy dwa, Ulm oraz Berlin, zależności gdzie będzie lepiej o pracę.

[ Huna ☆]: Oby się udało. Idąc dalej jak widzisz siebie w przyszłości? Będziesz taką samą osobą jaką jesteś, czy będziesz chciał się jakoś zmienić? 

[ Vegaz]: Na pewno trzeba będzie zmienić podejście do życia, ponieważ często mam tak, że mi się czegoś nie chce. Często też unikam niektórych rzeczy, których tak na prawdę nie powinienem unikać.  Więc odnosząc się do twojego pytania, to tak, na pewno będę chciał się zmienić, mam na dzieję, że na lepsze

[ Huna ☆]: Widzę, myślimy podobnie. Co sobie w życiu cenisz najbardziej, czy jest coś co stawiasz na najwyższym szczeblu, czy jednak starasz się aby wszystko było na jednym poziomie?

[ Vegaz]: Co sobie w życiu cenie najbardziej? Sam nie wiem, dokonywania decyzji, pełno sprawność. To, że nigdy nie cofniemy czasu, a życie przelatuje nam przez palce, cenie czas, który spędzam z rodziną, przyjaciółmi. Więc raczej nie staram się aby wszystko było na jednym poziomie, na pierwszym zawsze rodzina.

[ Huna ☆]: Ciesze się że myślisz o tym, aby zapewnić pierw swoim bliskim szczęście. Masz jakiś ulubionych artystów, którzy Cię w jakiś sposób zainspirowali lub takich których słuchasz bezustannie? 

[ Vegaz]: Ciężkie pytanie, słucham to co wleci w ucho, ale zawsze słuchałem "PlanBe" go mogę najczęściej słuchać, PlanBe (Bartosz) zainspirował mnie do jego stylu ubioru, jeżeli tak to mogę ująć.

[ Huna ☆]: Zawsze jest to osoba, której możesz słuchać godzinami. Wróćmy do twojej drugiej wypowiedzi. Dlaczego Metin2? Co tak Cię wciągnęło? Opowiedz o tym jak się stało, że działasz i tworzysz serwery? 

[ Vegaz]: Ogólnie w Metina gram odkąd skończyłem 12/13 lat, swój pierwszy serwer zacząłem tworzyć w wieku 15 lat, dlaczego tworzyłem go? Dla mnie to była po prostu jakaś rozrywka, no i konkurencja z innymi serwerami, ale wtedy jako dzieciak nie rozumiałeś języka C++ i Python, więc odpuściłem sobie po czasie, znów wróciłem do tworzenia serwerów, ale nie byłem sam, zainspirowałem też tym @ Morfeusz'a , teraz robimy projekt serwera Easy/Medium, także będzie się działo. Wciągnęła mnie zabawa z plikami i różnymi modelami i językami, dlatego polecam każdemu zacząć, ale bez języka C++ lepiej nie wchodzić w to.

[ Huna ☆]: Rośnie prawdziwy programista. Twoja przygoda z cs'em jak się zaczęła? Ile to już minęło odkąd zacząłeś w tą grę grać?

[ Vegaz]: W Counter Strike gram od małego, byłem u znajomego i jego brat grał wtedy w Cs'a to postanowiłem też to pobrać, ale wtedy to się na botach grało, a jak się chciało zagrać online to słabo było z internetem 1 mb/s xD. A tak to z wielkimi przerwami, grałem i gram dla przyjemności, nie jestem w stanie powiedzieć kiedy konkretnie zacząłem przygodę, ale myślę, że wieku podstawowym 5-6 klasa był ten "pierwszy raz".

[ Huna ☆]: Z internetem w tamtych czasach to było inaczej :D. Przejdźmy na temat forum. Co tak się stało, że na nie wróciłeś razem ze swoim bratem? 

[ Vegaz]: Tęsknota za atmosferą oraz ludźmi :D.W końcu jakąś cząstkę siebie tutaj się zostawiło, opłacało się wrócić haha.

[ Huna ☆]: Cieszymy się z tego powodu :D. Jak Ci się podoba forum, chciałbyś może coś dodać, zmienić czy po prostu wywalić? Co sądzisz o naszej brygadzie, powinny nastąpić jakieś zmiany Twoim zdaniem? 

[ Vegaz]: Forum bardzo mi się podoba, chciałbym dodać tylko ten pomysł co kiedyś podałem, ale nikt nie zrealizował go, żeby dodać medale "Staż na Forum 1 rok" coś w tym stylu. Brygada jest okej odkąd Weronika odeszła :3.

[ Huna ☆]: Na tym zakończymy ten wywiad. Chciałbyś kogoś pozdrowić? 

[ Vegaz]: Pozdrawiam Cieplutko Wszystkich Użytkowników oraz Administracje GreenHaze.pl :cat

[ Huna ☆]: Dziękuję za spędzony czas. Dobranoc. 

• Superka 3
  • Haha 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.