Skocz do zawartości
Serwer Only DD2 już wystartował zapraszamy - 145.239.237.178:27070 ×

Szybka piątka #9 Szybka piątka - Sabina

Zuzaa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że Wam się spodoba! 

Kolejną osobą jest @ Sabina ☆ Dziękuje za udział kochana! :) :zakochany 

~ redaktor @ Zuzaa

~ odpowiadający @ Sabina ☆

***************************************************************************************************************************************************************************************************************

1. Praca praca praca co byś chciała robić gdybyś mogła wybrać wymarzoną pracę?

Chciałabym bardzo pracować w policji kryminalnej, lub wstąpić do wojska, dla mnie właśnie to byłoby wymarzoną pracą. 

***************************************************************************************************************************************************************************************************************

2. Zdrowie jest najważniejsze co oprócz niego?

Rodzina oczywiście. 

3. W jakiej strefie jest twój powiat/miasto?

Żółta na szczęście jak do tej pory. :D

4. Sabinko z Radkiem łączy Cię wiele wspólnego czy to prawda, że chciałabyś z nim się najbardziej spotkać z całego forum?

Oj tak, już raz się spotkaliśmy i to jedno z lepszych wspomnień jakie mam. Na szczęście już w planach jest kolejne spotkanie także nie mogę się doczekać.  :3

5. Chciałabyś wrócić do rangi na forum jako grafik?

Myślę nad tym od kilku dni i chyba jednak się na to skuszę jeśli oczywiście użytkownicy będą również chcieli mojego powrotu :D

Edytowane przez Zuzaa
  • Like 1
  • Superka 3

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.