Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Witajta Ponownie Małe Jelcze!

Stalker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Część z Was mnie zna, toć ja, Wasz ulubiony Studenciak ponownie wita was!

Wiem, dla sporej części Was to wielkie zaskoczenie. Co, jak i dlaczego? A już mówię, wszystko to wina @VRSDaro, to on mnie tu ściągnął! Więc wszelkie pretensje i zastrzeżenia do niego proszę kierować! :D

Niby awanturnik, niby psychopata, acz ma smykałkę do pisania. Co nieco raz na czas potrafię skrobnąć, toć nie chwaląc się przecież!  się pewnie ucieszy, że wróciłem ^^

Acz.. piszę do dawnych moich dobrych znajomych kolegów.. ale, to nie ładnie z mojej strony, bym się nie miał Wam, użytkownikom GreenHaze przywitać i przedstawić!

Jam jest Kuba, wiosen raptem 23. KoÅ„czę (w koÅ„cu) licencjat, bronię się już nie długo. Wielbię słowo pisane, co może za jakiś czas pojawi się w felietonach, tudzież recenzjach( Polecam, w sumie fajna lekturka :D )

Co byście chcieli wiedzieć o mej skromnej osobie więcej? Hmmm.. Interesuję się kinematografią, acz niekoniecznie tą najnowszą, raczej klasycznymi pozycjami, które każdy młody i nowy kinoman powinien znać! Cierpię, jak większość facetów na niedobór motoryzacji, więc czytam, podpatruję i słucham czego popadnie odnośnie pojazdów 4-kołowych.
Jednocześnie wielbię czytać. Uniwersum Metro mam już prawie w jednym paluszku! Interesuję się również militaria, od II wojny światowej, po najnowsze konflikty zbrojne!

Tyle ode mnie, ciaO!  

• GreenHejzka 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.