Skocz do zawartości
Serwer Only DD2 już wystartował zapraszamy - 145.239.237.178:27070 ×

Szybka piątka #10 Szybka piątka - ZgreDeK3

Zuzaa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że Wam się spodoba. Uchylony zostanie rąbek tajemnicy! 

Kolejną osobą jest @ ZgreDeK3 Dziękuje za udział buziaki! :) :zakochany 

~ redaktor @ Zuzaa

~ odpowiadający @ ZgreDeK3

****************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Muszę powiedzieć że wymyślanie dla Ciebie pytań było ciężkie, ponieważ znam Cię dość dobrze. Na początek proszę przedstaw się, opowiesz coś o sobie?

Co tu dużo mówić zwykły skromny chłopak z dolnej części wielkopolski (bliższej lokalizacji nie będę podawał bo nie chce żeby jakiś @ Radek ☆ czy ktoś mi okna powybijał XD) przygotowujący się do matury :bekauczący się na profilu technik informatyk :y iiii no rodzeństwa nie mam ale mam dwa koty XD i szybki samochód 8) 

****************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Nie każdy wie ale poznałeś na Paintabllu swoją dziewczynę pamiętasz jaki był twój tekst by zwrócić na siebie uwagę, przdstawisz nam tą historię?

Pamiętam jakby to było wczoraj :DDD No to generalnie cała historia datowana jest na początek kwietnia, mapa de_train godzina nie pamiętam XD Były to czasy, w których jak jakaś nowa dziewczyna zawitała na serwer, to trzeba było ją obczaić :y a że byłem akurat jako admin na dyżurze z @ Ania lat 6 (a ten kto go bliżej zna wie co to za gagatek :DDD) no to zaczęliśmy coś tam zagadywać. Zafascynowana i roześmiana już dziewczyna

(po chociażby propozycji prywatnych lekcji :DDD) była co chwile męczona przez mnie o podanie Instagrama, jednak ta zwinnie omijała temat... Po jakimś czasie wreszcie postanowiła ze będzie powoli zbierać się z serwera, a ja zasmucony napisałem "I co zostawisz mnie tak z pustymi rękoma?" Ta parsknęła śmiechem i po chwili już jej nie było KONIEC XD
A tak serio to za chwile zobaczyłem że ktoś napisał mi wiadomość na PW na forum, była to ona 8) treść jej wiadomości brzmiała "To co nie dasz za wygrana?", wykorzystując swoją aparycje i charakter po chwili

miałem upragnione IG 8) Zaczęliśmy pisać i tak rozpoczęła się nasza przygoda. Takie trochę love story wyszło ale no XD Tak właśnie wyglądały początki mojej znajomości z @ Zuzaa :love2

Lubisz podróżować które państwo musisz koniecznie odwiedzić?

Mimo tego, że moja lista odwiedzonych państw nie jest jakaś obfita, to jednak plany są grube. Jednym z takich ogólnych miejsc które na pewno chce odwiedzić, są stany zjednoczone. Jest kilka bardziej konkretnych miejsc ale nic szczególnego, zdecydowanie chce zobaczyć chociażby słoneczne Miami (@ Justyna ^^ :DDD)

Jesteś sporym fanem White 2115 która płyta była dla Ciebie najlepsza?

Generalnie to do Rockstara mam sentyment jednakże młodego księcia znam prawie całego na pamięć więc no :DDD Mimo ze nowa płyta już tak nie siedzi, to jest tam pare kawałków które nuce codziennie. Nie ma co tu dużo mówić Seba to kot 8) 

Czy chciałbyś w przyszłości posiadać jeszcze jakieś zwierzę?

Aktualnie posiadam dwie kotki i to mi w zupełności wystarcza bo średnio co pół roku liczba kotów w domu drastycznie rośnie 😅 jednakże w przyszłości chciałbym mieć 2 psy - owczarka niemieckiego i labradora.

Jak komuś się chciało to całe czytać to szanuje XD pozdrawiam ^^

Edytowane przez Zuzaa
  • Superka 1

Premium

I tak lokalizację znam mordzia :33 A tak poza tym super je! Czekam na więcej!

29 minut temu, SZPALONY napisał:

@ ZgreDeK3 a się tam przejmujesz xD Mnie miał już pobić @ Radek ☆ i taki jeden z starego forum. Znają dokładnie moją wieś co jest max 300 osob i co? Dalej żadnego nie było, a czekam dalej xD

Ty w swoim czasie młody xD

Edytowane przez Radek ☆
  • Superka 1
  • Pikachuuuu 1

3 godziny temu, Zuzaa napisał:

(bliższej lokalizacji nie będę podawał bo nie chce żeby jakiś @ Radek ☆ czy ktoś mi okna powybijał XD)

@ ZgreDeK3 a się tam przejmujesz xD Mnie miał już pobić @ Radek ☆ i taki jeden z starego forum. Znają dokładnie moją wieś co jest max 300 osob i co? Dalej żadnego nie było, a czekam dalej xD

• Haha 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.