Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Szybka piątka #15 Szybka piątka - Radek

Zuzaa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś przychodzę do was z 5 pytaniami do @ Radek ☆

Życzymy miłego czytania :) 

~ redaktor @ Zuzaa

~ odpowiadający @ Radek ☆

***************************************************************************************************************************************************************************************************************

Przedstawisz nam swoją osobę?

Nie wiem czy jest co przedstawiać, każdy mnie tutaj zna na forum i wie kim jestem, ale dla nowych użytkowników. Tak jak w nick'u, mam na imię Radek, w lutym skończę 21 lat. Po 4 miesiącach przerwy, przez problem z nogą, która została zoperowana wróciłem do pracy. Z zawodu jestem ślusarz/spawacz i pracuję na wydziale montażowym. W wolnym czasie zajmuje się nauką kodowania, zacząłem tak się w to bawić i mi się spodobało. Jestem dość słabą osobą emocjonalnie, impulsywny, nerwowy itd. Trzeba coś zmienić w sobie, ale reszta w drugim pytaniu.

***************************************************************************************************************************************************************************************************************

Jaki jest twój cel na ten rok?

Celi mam parę, pierwszy to zmiana obecnej pracy na inną, dostosowaną bardziej pod moje zdrowie. W fabryce szybko idzie się nabawić złego stanu zdrowia, jak moja noga, czy chory kręgosłup. Trzeba się tym zająć na poważnie, bo zdrowie jest bardzo cenne i ma się jedno. Drugi mój cel, to zmiana swojej osoby, na tyle ile będę mógł. Za bardzo byłem złym człowiekiem, maskując to na każdy sposób. Bardzo długo nad tym myślałem w Sylwestra, jak zacząć tą zmianę. Nie będę pisał jak chce się zmienić, to moja tajemnica, ale na pewno zmiana zrobi dużo dobrego. Trzeci cel, to znaleźć swoją drugą połówkę, której szukam od czasów szkół. Ciężko mi było znaleźć miłość, z czasem przyzwyczaiłem się do życia w samotności, lecz ciągle czułem ten niedosyt. Teraz myśląc o tym, przychodzą mi złe myśli. Małymi kroczkami dojdzie się do celu. Czwarty cel to, rozwijać swoje ukryte pasję, które są bardzo ukryte. Trzeba się otworzyć, zmienić perspektywy. 

Film, który poruszył twoje serce?

Nie wiem czy taki jest, bardzo mało oglądam filmy, bo nie mam jakoś zajawki do tego. Jak byłem młodszy, to jeździło się na wieś do rodziny i tam się oglądało, ale człowiek już tego nie pamięta.

Czy jesteś tolerancyjną osobą? Co sądzisz na temat LGBT?

Owszem, jestem osobą tolerancyjną. Co sądzę, nie przeszkadza mi to w życiu społecznym. Nie widzę często takich osób na co dzień, ale znam takie garstkę ludzi.

Gdzie jest twoje miejsce? Dom rodzinny, może inny kraj? Jak czujesz?

Moje miejsce jest w moim mieście. Nie chciałbym zbytnio się wyprowadzać, ale jeśli się zmieni pracę, to jednak trzeba będzie ten krok zrobić. Lubię to miasto, znam je w małym palcu, a okolice są piękne pod względem flory i fauny. Mieszkając przy Bieszczadach, czuć ten klimat, fajnie jest w lecie pojechać na jezioro, spędzić trochę czasu na relaksie pijąc piwo. Bardzo mi to odpowiada, bo w życiu bardzo mało zwiedziłem jeśli chodzi o nasz kraj czy świat. Jest parę smaczków, które gdzieś tam się przez czas udało pozwiedzać. Jak się czuje? Jakoś w miarę, powracając do pracy liczyłem się z tym, że będę czuł przeróżne bóle i tak jest. Nie daję za wygraną i jakoś to przyjmuję, człowiek na nowo się przyzwyczai to mi mniej będzie to odczuwał. Cios za ciosem, jak to się mówi. 

• Superka 3

• Zuzaa zablokował(a), przestał(a) promować i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.