Jump to content

Wywiad z ZgreDeK3 - z typowym domowym leniuchem!Recommended Posts

Bez nazwy-1.png

[Radek ☆] Cześć wszystkim! Dzisiaj goszczę kolejną osobę w GreenHazeowym wywiadzie, a mowa jest tutaj o @ ZgreDeK3. Witaj, na początek chciałbym abyś przedstawił się użytkownikom, powiedział coś o sobie i skąd pochodzisz.


[ZgreDeK3] Te przedstawianie jest najgorsze xD. Generalnie pochodzę z Wielkopolski, urodziłem się i mieszkam po dziś dzień w Pleszewie. Uczę się na profilu technik informatyk w Ostrowie Wielkopolskim i jestem tego rocznym maturzystą XD. No i mam 2 koty. :3

 

[Radek ☆] Czy jest coś ciekawego w Twoim mieście lub w okolicy? Dlaczego akurat wybrałeś taki kierunek?

 

[ZgreDeK3] Osobiście uważam, że w okolicy nie ma niczego godnego uwagi, miejsca które wyjątkowo mogłoby kogoś urzec ani nic w tym stylu. . Zwykle szaro bure miasto. :3 Ten kierunek obrałem już dłuższy czas przed końcem gimnazjum, ze względu na swoje zainteresowania, a miejsce wybrałem z polecenia kuzyna oraz faktu, że tą szkolą również zainteresowany był mój najlepszy przyjaciel.

 

[Radek ☆] Rośnie kolejny informatyk. Gdzie Maksymilianie widziałbyś siebie za 10 lat? Jako człowiek ustatkowany czy szukający swojego miejsca?

 

[ZgreDeK3] Szczerze to, nie mam pojęcia.. Temat przyszłości nurtuje mnie od dłuższego czasu, bo totalnie nie wiem co robić i choćbym nie wiem co wymyślił, to nie jest tak jakbym chciał. Mam nadzieję jednak, że za tę 10 lat nie będę miał takiego problemu i będę szczęśliwy mając dobra pracę i kochającą żonę ^^.

 

[Radek ☆] Dojrzałe plany Maksiu. Jak zaczęła się Twoja przygoda w świecie Counter-Strike'a? Jak to się stało, że pojawiłeś się tutaj na sieci i jesteś po dziś dzień?

 

[ZgreDeK3] Swoją przygodę rozpocząłem grubo ponad 10 lat temu, kiedy po raz pierwszy zacząłem grać u wujka na Assaulcie i katowałem go na botach. Wtedy każdy pretekst by pójść do wuja był dobry 😂. Po jakimś czasie kiedy dostałem w końcu swój komputer, granie w kółko jednej mapy zrobiło się trochę nudne i zacząłem obczajać inne "funkcje" tej gry. Tak skacząc po serwerach znalazłem serwer PB, który skradł mi serce. Grałem w sumie na dwóch sieciach zanim porzuciłem 1.6, na rzecz go i Lol'a. W marcu zeszłego roku na praktykach kiedy to nie było co robić zainstalowaliśmy sobie CS'a. Z mojej inicjatywy znalazłem Pb jak za "starych czasów". No i trafiłem tutaj, pograliśmy raptem chwilę, ale ta chwila była wystarczającą żeby po powrocie do domu zainstalować 1.6 ponownie i znowu zacząć coś strzelać 😂.

 

[Radek ☆] Interesująca historia Maksiu! Posiadasz jakieś zainteresowania? Czy jesteś zwykłym leniwcem?

 

[ZgreDeK3] Nie mam jakichś konkretnych zainteresowań kiedyś. Zapalony sportowiec, dużo pasji, teraz to zwykły leniwiec. 😂 Moje życie aktualnie kręci się obok pracy, szkoły i dziewczyny, więc rzadko kiedy mam czas na jakieś hobby.

 

[Radek ☆] Oj leniuchu niedobry! To teraz rzucę standardowym pytaniem. Co sądzisz o naszej administracji? Czy powinny nastąpić jakieś zmiany w niej?

 

[ZgreDeK3] Skoro teoretycznie sam do niej należę, to nie powinienem narzekać. 😅😂 Aktualna ekipa jest naprawdę bardzo zgrana i każdy z każdym raczej się dogaduje, więc nie uważam że jakiekolwiek zmiany są potrzebne. 😎

 

[Radek ☆] Cieszę się z tego zdania! Przechodzimy już do końca wywiadu. Dziękuje Ci Maksiu za poświęcony czas. Możesz teraz kogoś pozdrowić.

 

[ZgreDeK3]  Pozdrawiam wszystkich czytelników, cała administrację wspaniała właścicielkę, Cioły i moja wspaniała dziewczynę @ Zuzaa🤗

 


Edited by Radek ☆
  • Superka 4
Link to post
Share on other sites
  • Księżniczka

Pozdrawiam również mojego kochającego chłopaka :love2

  • Superka 2
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Sieć serwerów GreenHaze powstała 11 maja 2016 roku. Z każdym kolejnym dniem staraliśmy się ją rozwijać robimy to nadal. Efektem tego są liczne serwery, bardzo dużo aktywnych użytkowników oraz tętniące życiem działy forum. Gwarantujemy profesjonalizm oraz świetną atmosferę. Doceniamy każdego, kto chce być częścią naszej społeczności. Można to zauważyć dzięki częstym konkursom czy plebiscytom. Jesteśmy otwarci na zmiany, a zarazem wiemy co to stabliność. Zostań wśród Nas, a na pewno znajdziesz dla siebie coś, co nie pozwoli Ci przejść obojętnie dalej. Sieci jest wiele, ale GreenHaze tylko jedno!

×
×
  • Create New...

Important Information

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Terms of Use oraz Privacy Policy.