Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Wywiad z ZgreDeK3 - z typowym domowym leniuchem!

Radek ☆
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bez nazwy-1.png

[Radek ☆] Cześć wszystkim! Dzisiaj goszczę kolejną osobę w GreenHazeowym wywiadzie, a mowa jest tutaj o @ ZgreDeK3. Witaj, na początek chciałbym abyś przedstawił się użytkownikom, powiedział coś o sobie i skąd pochodzisz.

[ZgreDeK3] Te przedstawianie jest najgorsze xD. Generalnie pochodzę z Wielkopolski, urodziłem się i mieszkam po dziś dzień w Pleszewie. Uczę się na profilu technik informatyk w Ostrowie Wielkopolskim i jestem tego rocznym maturzystą XD. No i mam 2 koty. :3

[Radek ☆] Czy jest coś ciekawego w Twoim mieście lub w okolicy? Dlaczego akurat wybrałeś taki kierunek?

[ZgreDeK3] Osobiście uważam, że w okolicy nie ma niczego godnego uwagi, miejsca które wyjątkowo mogłoby kogoś urzec ani nic w tym stylu. . Zwykle szaro bure miasto. :3 Ten kierunek obrałem już dłuższy czas przed końcem gimnazjum, ze względu na swoje zainteresowania, a miejsce wybrałem z polecenia kuzyna oraz faktu, że tą szkolą również zainteresowany był mój najlepszy przyjaciel.

[Radek ☆] Rośnie kolejny informatyk. Gdzie Maksymilianie widziałbyś siebie za 10 lat? Jako człowiek ustatkowany czy szukający swojego miejsca?

[ZgreDeK3] Szczerze to, nie mam pojęcia.. Temat przyszłości nurtuje mnie od dłuższego czasu, bo totalnie nie wiem co robić i choćbym nie wiem co wymyślił, to nie jest tak jakbym chciał. Mam nadzieję jednak, że za tę 10 lat nie będę miał takiego problemu i będę szczęśliwy mając dobra pracę i kochającą żonę ^^.

[Radek ☆] Dojrzałe plany Maksiu. Jak zaczęła się Twoja przygoda w świecie Counter-Strike'a? Jak to się stało, że pojawiłeś się tutaj na sieci i jesteś po dziś dzień?

[ZgreDeK3] Swoją przygodę rozpocząłem grubo ponad 10 lat temu, kiedy po raz pierwszy zacząłem grać u wujka na Assaulcie i katowałem go na botach. Wtedy każdy pretekst by pójść do wuja był dobry 😂. Po jakimś czasie kiedy dostałem w końcu swój komputer, granie w kółko jednej mapy zrobiło się trochę nudne i zacząłem obczajać inne "funkcje" tej gry. Tak skacząc po serwerach znalazłem serwer PB, który skradł mi serce. Grałem w sumie na dwóch sieciach zanim porzuciłem 1.6, na rzecz go i Lol'a. W marcu zeszłego roku na praktykach kiedy to nie było co robić zainstalowaliśmy sobie CS'a. Z mojej inicjatywy znalazłem Pb jak za "starych czasów". No i trafiłem tutaj, pograliśmy raptem chwilę, ale ta chwila była wystarczającą żeby po powrocie do domu zainstalować 1.6 ponownie i znowu zacząć coś strzelać 😂.

[Radek ☆] Interesująca historia Maksiu! Posiadasz jakieś zainteresowania? Czy jesteś zwykłym leniwcem?

[ZgreDeK3] Nie mam jakichś konkretnych zainteresowań kiedyś. Zapalony sportowiec, dużo pasji, teraz to zwykły leniwiec. 😂 Moje życie aktualnie kręci się obok pracy, szkoły i dziewczyny, więc rzadko kiedy mam czas na jakieś hobby.

[Radek ☆] Oj leniuchu niedobry! To teraz rzucę standardowym pytaniem. Co sądzisz o naszej administracji? Czy powinny nastąpić jakieś zmiany w niej?

[ZgreDeK3] Skoro teoretycznie sam do niej należę, to nie powinienem narzekać. 😅😂 Aktualna ekipa jest naprawdę bardzo zgrana i każdy z każdym raczej się dogaduje, więc nie uważam że jakiekolwiek zmiany są potrzebne. 😎

[Radek ☆] Cieszę się z tego zdania! Przechodzimy już do końca wywiadu. Dziękuje Ci Maksiu za poświęcony czas. Możesz teraz kogoś pozdrowić.

[ZgreDeK3]  Pozdrawiam wszystkich czytelników, cała administrację wspaniała właścicielkę, Cioły i moja wspaniała dziewczynę @ Zuzaa🤗

Edytowane przez Radek ☆
  • Superka 4