Jump to content

Recommended Posts

• Właścicielka

walentynki.png

Nadszedł czas na druga parę!
Tym razem jest to @ Zuzaa i @ ZgreDeK3.

Miłego czytania!

Nie będę Was zanudzać pytaniem "Na początek opowiedzcie coś o sobie.". Przejdziemy od razu do konkretów. 
Jak zaczęła się Wasza przygoda? Jak się poznaliście, co odczuwaliście oraz jakie było Wasze pierwsze wrażenie o Maksie/Zuzie?

@ Zuzaa Z Maksem poznałam się na paintballu, dokładnie na de_train 10 kwietnia 2020. Grałam już któraś mapkę z koleji, aż nie trafiła się właśnie ta mapa. Nie umiem grać na niej, nawet @ Ania lat 6PB+KLASY  proponował lekcje prywatne. Maks coś tam zagadywał o ig czy snapa. Powiedziałam, że nie podam tak jak innym gracza. Stwierdziłam, że będę się zbierać skoro mi nie idzie, też było już późno więc napisałam, że zmykam dobranoc. Wtedy Maks napisał "zostawisz mnie tak z pustymi rękami?" No i niestety wyszłam. Cały czas nie dawał w mojej głowie mi spokoju. Urzekł mnie czymś, że nie był taki nachalny wiec postanowiłam, że go odejdę na forum. Wiedziałam, że ma admina na pb, wiec wiedziałam gdzie szukać. Napisałam wiadomość "i co nie dasz za wygraną" i tak pisaliśmy na upragnionym przez Maksa ig do 5 rano, gdzie ja o 7 wstawałam na lekcje online.

Moje pierwsze wrażenie było takie: miły, nienachalny, zabawny chłopak. Lubię takie osoby, wiec szybko znalazłam wspólny język i bardzo go polubiłam.

@ ZgreDeK3 - Z Zuzią poznaliśmy się na GHzowym PB, tam poraz pierwszy skrzyżowały się nasze drogi i to tam wszystko się rozpoczęło. Pierwsze wrażenie było bardzo pozytywne, kolejna miła dziewczyna grająca w gierki zawitała na serwer, no to co bajerujemy.:DDD Coś tam podpisaliśmy na serwerze i potem przeszliśmy na ig, co było pierwszym mieszanym uczucie po zobaczeniu jej rocznika w nicku, ale pisaliśmy praktycznie cała noc przekonując się o tym, jak bardzo do siebie pasujemy z minuty na minutę.

No to mamy poznanie, teraz czas na pierwsze spotkanie. Jak wyglądało? Jest coś szczególnego, co utkwiło Ci w pamięci?

@ Zuzaa - Pierwsze spotkanie odbyło się miesiąc później, dokładnie 8 maja 2020. Maks przyjechał do mnie w bluzie, która mam obecnie ja oraz czarnych butach i spodniach. Zaś ja byłam ubrana w biała koszulkę z bufiastymi rękawami, szare spodnie i białe conversy. Pojeździliśmy po Płocku i okolicach. Mamy pamiątkowe pierwsze zdjęcie nad jeziorem obok Płocka. Pochodziliśmy bulwarami nad Wisłą. Na zachód słońca poszliśmy sobie na plażę, gdzie podziwialiśmy zachód. Chwilę wcześniej zaśmiałam się, że chłopacy są nie kumaci. Gdy zachód się kończył Maks zaczął krążyć wokół mnie i w końcu ustał przede mną i mnie pocałował :zakochany i to mi tak utkwiło w pamięci. Nadszedł czas pożegnania, również było buzi i w mojej głowie nie rozpłacz się. Na tym pierwszym spotkaniu jeszcze nie czułam tego co Maks do mnie. Co więcej mogę powiedzieć zjedliśmy maczka, więc byłam szczęśliwa.

@ ZgreDeK3 - Całe spotkanie było wyjątkowe, byłem pozytywnie zaskoczony od pierwszego momentu, zdążyłem przyjechać, otworzyć drzwi, a ta już rzuciła mi się na szyje. Wsiadła do auta i zaczęliśmy rozmowę, w której praktycznie nie miałem prawa głosu, no buzia to jej się nie zamykała, a ja tylko oczarowany patrzyłem raz na drogę raz na nią. Później jakieś jedzonko, oprowadzenie po okolicy, fotki nad jeziorkiem i nadszedł wieczór. Poszliśmy na zachód słońca, który był jednym z lepszych jakie widziałem. Po całym dniu nie zważając na niesprzyjające okoliczności, wiedziałem że to ta dziewczyna i fajnie byłoby podjąć jakieś kroki. Stanąłem naprzeciwko niej i ja pocałowałem (nagle jakieś chłopy w tle zaczęły bić brawo XD). Odwiozłem ją do domu i zacząłem wracać do swojego - smutny, ale rozmyślając o kolejnym spotkaniu..

Pierwsze spotkania zawsze są praktycznie kluczowe na początku związku/przyjaźni. Można wtedy poznać osobę i jej zachowania na żywo. Wtedy to normalne, że człowiek może się stresować, nigdy nie wiemy jak odbierze Nas druga osoba, jak i zawsze możliwa jest myśl na samym końcu, że ta osoba jest inna w rzeczywistości. No to przejdźmy do romantycznego pytania. Mieliście już swoją pierwsza randkę? A może macie w planach ją dopiero. Jak ona wyglądałaby/wyglądała?

@ Zuzaa - Tu Was zaskoczę, bo my nie mieliśmy typowej pierwszej randki. U nas randka jest za każdym razem, jak się widzimy. Jest jedzonko, poprzytulamy się, buzi również. Czasami uda nam się wziąć wspólną kąpiel i to też daje magicznego uroku. Można powiedzieć, że nasza pierwsza randka też nie miała się za bardzo jak odbyć, ze względu na obecną sytuacje epidemiologiczną. Udało nam się pójść do kina na "After 2" czyli mój ulubiony film, więc można to potraktować jako mini randkę. Także nie mieliśmy takiej typowej pierwszej randki.

@ ZgreDeK3 - Niestety pierwszej konkretnej randki jeszcze nie mieliśmy ze względu na panujące warunki, a poznałem Zuzie stety albo niestety, jak już korona była w Polsce i nie mieliśmy okazji chociażby iść na kolacje w restauracji, bo te już prawie rok są zamknięte, ale myślę że niedługo to się skończy i na pewno będzie o czym opowiadać.

Niektórzy lubią planować, a inni zaś wolą spontan. Jak jest u Was, czy macie już mniej więcej zaplanowane wspólne wakacje? Jeśli nie, to opisz jak chcielibyście je spędzić.

@ Zuzaa - Z planami jest ciężko. Jestem młoda osoba i jestem trochę uzależniona od rodziców. Oni decydują czy mnie puszcza czy nie. Tak samo fundusze. Chciałbym popracować trochę z Maksem przez te 2 miesiące, a w między czasie za to co się zarobi, móc pojechać gdzieś na tydzień. Nieważne gdzie, byle razem odpocząć. Marzy mi się wyjazd nad morze. Móc chodzić na zachody. Biegać po plaży o wschodzie słońca. Odpocząć od wszystkiego trochę wyszaleć się. Takie małe marzenia. Jak będzie, to się okaże. Najbardziej prawdopodobne będzie to, że będziemy leżeć na plaży nad jeziorem, jak to było rok temu. Nie narzekam, fajnie było się pluskać w wodzie czy popływać. Z chęcią mogła bym to powtórzyć.

@ ZgreDeK3 - Spontan zawsze spoko, jednakże w naszym związku o niego ciężko, ze względu na to, że mieszkamy od siebie prawie 200 km i nawet nie mogę zrobić głupiej niespodzianki w postaci nie zapowiedzianego przyjazdu, bo nie wiem czy moja druga połówka ma w ten dzień czas, a jednak to nie jest trasa na 15 minut.. Co do wspólnych wakacji to na pewno chciałbym wyjechać nad morze we dwoje, może pod koniec sierpnia, ale to na razie tylko plany, większym celem jest wspólne zamieszkanie w okresie wakacji i podjęcie jakiejś pracy sezonowej i spędzenie 2ch miesięcy razem.

Każdy miłość widzi inaczej. Podajcie mi własną definicję miłości. Czym jest oraz jak według Was wygląda.

@ Zuzaa - Miłość - uczucie, które jest do nieopisania. Każdy odczuwa to w inny sposób. Motylki w brzuchu, ciepłe uczucie w sercu, chęć pożądania i spędzania czasu z drugą osobą. Według mnie największe szczęście jakie można posiadać i jego nie da się kupić.

@ ZgreDeK3 - W sumie to dość ciężkie pytanie, myślę że to po prostu troska o drugą osobę, opieka i wspólne brnięcie przez życie. :y Myślę, że nie łatwo sobie zobrazować miłość, ale ona często się objawia po prostu takimi rzeczami jak - jak się czujesz czy jadłaś coś, czy wszystko ok itp.

• Superka 9
  • Księżniczka

Mam nadzieję że się podobało i się czegoś dowiedzieliście nowego. 💕

• Superka 4
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Sieć serwerów GreenHaze powstała 11 maja 2016 roku. Z każdym kolejnym dniem staraliśmy się ją rozwijać robimy to nadal. Efektem tego są liczne serwery, bardzo dużo aktywnych użytkowników oraz tętniące życiem działy forum. Gwarantujemy profesjonalizm oraz świetną atmosferę. Doceniamy każdego, kto chce być częścią naszej społeczności. Można to zauważyć dzięki częstym konkursom czy plebiscytom. Jesteśmy otwarci na zmiany, a zarazem wiemy co to stabliność. Zostań wśród Nas, a na pewno znajdziesz dla siebie coś, co nie pozwoli Ci przejść obojętnie dalej. Sieci jest wiele, ale GreenHaze tylko jedno!

• Create New...

Important Information

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Terms of Use oraz Privacy Policy.